Gdzie te dziewczyny?

Teraz prawie wszystkie są takie same - proste włosy (najczęściej blond), usta z glutem, tatuaż, opalenizna, zarozumiałość, wygórowane ego, pazury do nieba, tapeta na ryju i dobry aparat do selfi. .
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/84135260_2482537455208819_4501296481222787072_n.png?_nc_cat=1&_nc_ohc=deKk70gnOAoAX9dw4KW&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=8a1d4dc22307a7702106e9e618d061ab&oe=5ED42CE9
Dokąd zmierzamy?

5 polubień

To są dziewczyny z mojej pamięci. Dziś mają tyle lat, co ja.

7 polubień

No wlasnie, gdzie tamten swiat
Dawno temu to ja bylam taka:

image

6 polubień

Czuć energię w tym zdjęciu. I radochę.

1 polubienie

dziekuje
Chyba nawet troszeczke z tego mi zostalo

1 polubienie

Jacy wy jesteście starzy :wink:
Za mojej kadencji już tak fajnie nie było i nie ma. Dominują “królowe życia” i alternatywki.

1 polubienie

Rozejrzyj się…

1 polubienie

Pacze i nie widze :wink:
Laski się teraz szmacą. Nie szanują siebie i swojego ciała. Byle dac dupy jakiemuś bogatemu sponsorowi. Palą, piją, imprezują. Normalne są odrzucane i wyśmiewane w social mediach.
Gdzieś się podziała skromność i tajemniczość.

2 polubienia

Ja mam normalne koleżanki… Oczywiście nie wszystkie…

1 polubienie

Bo w niemczech trudno o ładne kobiety :stuck_out_tongue:
Polki są piękne. Znaczy były.

To jakies polskie mity. Poza tym dlatego normalne bo nie ładne? Dziwne rozumowanie xd

Bo naturalne.
Można podkreślić trochę usta, oczy ale nie cały ryj. Kobiety się teraz szpecą operacjami. wszystkie są do siebie podobne.

1 polubienie

To ty napisałeś że nie ładne dlatego pytam… Z tym że naturalne są, się zgadzam… To może temu te Polki się tak szpeca po są za piękne? Xd
Słyszałem też że Polki lubią murzynow i Arabów.

My?
Fajne zdjecie.Gdzieś miedzy Partita a Pro Contra :slightly_smiling_face:
Czasem te ciuchy sprzed lat wyglądają zabawnie ale czasem,az szkoda…
Ostatnio obejrzalem fragment"Jak rozpetalem 2 wojne swiatowa" a tam…E.Starostecka jako jugoslowianska tancerka w knajpie…Wlosy uczesane jak pod koniec lat 60-tych a ona,sto razy piekniejsza niz w Czarnych chmurach…
Co do blondynek…Spojrz na Mimsy Farmer.Lub Jane Seberg w “Do utraty tchu”…
Na szczescie wspolczesne kino pozwala na pokazanie sie Cherlize Theron lub takiej Elisabeth Banks.Najgorzej wypadaja na czerwonym dywanie choc to akurat byc moze,tylko moja teoria.
Zreszta…Nasza Pola Raksa w filmie"Beata"…Mialem to w glowie prze całą wczesna młodość :slightly_smiling_face:

1 polubienie

Lubią mężczyzn egzotycznych. Takich z błękitnej laguny. Bo chcą przygody a nie janusza z wąsem, piwem, zapierdzianym dresie i przepoconych kubotach.

Charlize to bym tarmosił. Kulturalnie oczywiście.
Podoba mi sie też mniej znana ale mająca coś w sobie Christina Ricci. No i Emilia Clarke.

1 polubienie

@ata-ata fajna:))

1 polubienie

Nie znam tej drugiej ale Christina to bardzo dobra aktorka.I ma w sobie potrzebny magnetyzm.

1 polubienie

Emilia z gry o tron? Znudziła mi się już… I im dalej w las tym większa irytacja… No tak tak wiem że to tylko Film :rofl:

Eeee taaam. Jestem brunetką. Prawie się nie maluję, czasem pomadka ochronna :upside_down_face:. Tusz do rzęs i pomalowane paznokcie od tzw. wielkiego dzwona: nie lubię się malować, dużo czasu to zajmuje i nie wiadomo potem jak jeść z tą tapetą :upside_down_face:Ubieram się zupełnie zwyczajnie: żadnego neonu i białych kozaczków, czasem jakiś ekstrawagancji dodatek: jakaś kolorowa czapka. W moim “zakładzie pracy” 95 % stanowią kobiety. 98% procent to zwyczajne, normalne dziewczyny. Przyjdź do mojej firmy, na pewno kogoś naraisz :upside_down_face:

2 polubienia