Gdzie tu logika, gdzie tu sens?

Nie mam Ci czego wybaczac, nie Twoja wina ze ze wzrokiem cos masz nie tak. SKAD wziales zdjecie?
W artykule jest takie:

A manipulacji po prostu nie lubie…

W najkrótszym skrócie chodzi o to, że pani psycholog twierdzi, że chodzenie w kusych szortach nie powinno wywoływać skojarzeń seksualnych, ale sama swoim dzieciom zabrania chodzenia w tego typu strojach, bo zwyczajnie ma skojarzenia seksualne. O TO CHODZI.

Nie bardzo jednak dokladnie czytasz: chodzi o chodzenie DO SZKOLY. Czy poszedlbys do teatru w szortach t-shircie i sndalach? To sie nazywa dobre wychowanie (moze byc dress code…).

Co do manipulacji, to chyba tylko Ty ją widzisz. Tak jak z tym, że chodzi wyłącznie o chodzenie do szkoły.

No coz, jesli uwazasz, ze umieszczenie pod artykulem zdjecia, ktorego tam nie ma oraz stwierdzenie, ze nie o chodzenie do szkoly chodzi, to fakt: rece mi opadly…

W artykule jest mowa o szortach odsłaniających pośladki, więc dodałem obrazującą taki styl ubierania się ilustrację i nie mam z tym problemu, tak jak i z tym, że zdjęcie do artykułu nie przedstawia córek Pani Alicji ani Pani Moniki, chociaż w samym artykule o nich jest mowa. Poza tym raz jeszcze powtórzę, co już raz pisałem, że w rzeczonym artykule nie chodzi włącznie o chodzenie do szkoły. Wykazałem sprzeczność w jego przekazie, co z resztą zauważyli inni tu obecni.

Więc wpis zostaje więc dodaje odpowiedź.
Prędzej jakiś homo XD :rofl:

Homo to do chłopca.

1 polubienie

Są ludzie którzy uważają jeszcze ze homoseksualista to pedofil. Ja tak nie uważam oczywiście. Napisałem tylko dla równości XD

Trzeba być psychicznym żeby być psychologiem :wink:

I jeszcze im się płaci za powiedzenie w stylu - walcz o siebie, bądź świadomy własnej wartości, bierz życie za rogi, bądź sobą.
Są flegmatycy i są cholerycy. Na to nie ma leku. Są bałaganiarze i są pedanci. Na to też nie ma leku.
Nie wiem w sumie po co nam psychologia?

Nie każdy homoseksualista jest pedofilem ale każdy nie uprawia seksu z kobietami.

1 polubienie

Ale homoseksualista to może być też kobieta. E to nie ma znaczenia. Jeżeli ktoś uważa że jakiś gej to pedofil czyli ogólnie jakoś zwyrol, to chroni swoje dzieci przed gejem nie ważne czy jest to on czy ona(to dziecko on czy ona)

Pedofilia to pociąg seksualny do dziecka
Homo to pociąg do osobnika tej samej płci.
Rzadko idzie to w parze.

Chociaż zaraz… księża podobno molestują gł. chłopców. Chmm…
:wink:

Rzadko idzie to w parze? Xd tak samo rzadko jak u hetero… W sensie osoba homo na pewno nie jest bardziej narażona na pedofilie…

Bardzo rzadko idzie to w parze. To się nawet kłóci.
Gej nie dorwie się do dziecka.

Pedofilia to gorzki owoc odrzucenia, kompleksów, upokorzeń i złych doświadczeń.
Homoseksualizmu już tak łatwo nie określisz.

Pisz po polsku XD nie wiem co masz na mysli🤣

Obie panie sobie wzajemnie zaprzeczają…
Tirowka na zdjeciu jednak rozni sie zasadniczo od dziewczynek powyżej…

3 polubienia

Facet jest wzrokowcem i pewne odruchy wykonuje bezwarunkowo.

to prawda - do psychologa mozna gadac jak (nie obrazajac ani zawodowca ani zwierzecia) jak do psa - wyslucha, pokiwa glowa i tyle twojego.
ale pies zdrowszy - bo go trzeba na spacer wyprowadzac i przy okazji zazyjesz troche ruchu i swiezego powietrza.

1 polubienie

Nie jest, ale taki widok na ulicy jest dość częsty. Pół biedy, gdy dziewczyna super zgrabna, gorzej, że często wygląda hm…

3 polubienia