Głosowaliście już?

Ja tak. Prawie, że bladym świtem.

2 polubienia

Ja też już głosowałem

2 polubienia

Tak

1 polubienie

Tak.

1 polubienie

Zagłosowane

1 polubienie

Od kilku godzin mam powyborczego kaca. Oddałem głos na mendę tylko dlatego, że był z opcji która może powstrzymać obecną degrengoladę, niestety lista senacka w moim okręgu nie dawała możliwości wyboru. Polityka to dno. Czuję się z tym naprawdę źle, lecz mam nadzieję, że w ogólnym rozrachunku było warto.

2 polubienia

Listy wyborcze poszczególnych okęgów były znane od 15. września. Do 12.października mogłeś zapisać się do innego, bezmendnego okręgu wyborczego i tam oddać niepozostawiający kaca głos.

Czyli miałem jechać kilkadziesiąt kilometrów w tą i z powrotem, skoro i tak wszystko wpada do jednego worka? Jestem zbyt pragmatycznym osobnikiem, aby ulegać takim fanaberiom, co nie zmienia faktu, że mam sumienie. Poza tym dzisiaj zmagam się z solidnym przeziębieniem, więc i tak nigdzie dalej bym się nie wybierał.

2 polubienia

Ja to mialam wybor…
Lista z przydzialu “zagranica” okreg 14 Tusk i senat 44 Bodnar.

A znasz taki co kaca nie pozostawia?

Głosowałem w pięknym wielkopolskim mieście, Na Referendum jednak nawet ne spojrzałem. Chociaż mogłem głosować w Berlinie, wsiadłem w brykę i zrobiłem 500 km by zjawić się w Polsce i tu zagłosować.
Było cicho. kameralnie, widziałem, jak większość tych co przyszli karty do referendum nie chciała. Widziałem także nierówny podział ilości plakatów poszczególnych partii na ulicach., ale to kiż inna sprawa.

4 polubienia

Wszyscy za granica mieli wybor miedzy Tuskiem a Glinskim. To tez nie dziwie się, że jak miales wybór w wyborach?
Teraz pozostaje czekac na oficjalne wyniki.
Jedno jest pewne - na razie przy Konstytytucji grzebac nie będą, bo nie uzbiera sie odpowiedniej wiekszosci.

1 polubienie

Niestety mimo szczucia i miesięcznic oraz innych wybryków ktoś głosował i na tych łobuzów reklamowanych szczujnią…miałam iść spać jak zawsze, ale tak się zaaferowałam pytaniem, jakie wyniki, że nie poszłam.

2 polubienia

Ja zaraz ide spać. Igrzyska jeszcze przed nami…

1 polubienie

Przyjechałem zagłosować 900 km, ale nie ze względu na mendę.
W wyborach prezydenckich mój głos i kilkadziesiąt tysięcy innych nie dotarły z powodu “uczciwości” PiS. Dlatego postanowiłem głosować w Polsce, skąd aktualnie pozdrawiam.
Będę tu jeszcze czas jakiś.

6 polubień