Godzina 22:29 stała się godziną krytyczną na wp.pl w dniu 04.02.2020 odtąd komentarze przestały się pojawiać pod wszystkimi artykułami z portalu wp

Na czym polega ten biznes, że nagle od 22:29 do teraz czyli 0:16 nie pojawiają się na wp żadne nowe konentarze?

Na Onecie jest to od dawna

U mnie nadal jest możliwość komentowania. Nic się nie zmieniło.

Zmasowany atak trolli?
Ogolnie sadzac po tym jak potraktowano wiele for wysylajac je do kafeterii właściciel portalu wykazuje objawy schizofrenii miotajac sie miedzy checia zysku z reklam (wystarczy popatrzec na radosna tworczosc w kwestii tytulow i sprzedawanie odgrzewanych newsow) a radzeniem sobie z hejtem, wobec ktorego wydaja sie byc bezradni, wyglada na to, ze programy cenzorskie jakie zastosowano sa jak sito a ochrona przed spamem nie istnieje.

2 polubienia

Okonek, dziewczyny z ciąży na kafe żaliły się, że ich tematy forumowe żywcem trafiły na WP. I ktoś je przecież autoryzował jako własne. To dopiero trzeba mieć w tej głowie namieszane :grin:

3 polubienia

Zgadza sie, od jakiegos czasu widze zywcem przepisane cale wypowiedzi z kafeterii jako wlasne nibysondaze. Czesto nawet z pominieciem zrodla czyli chocby odnosnikiem typu “wiecej na forum kafeteria”. Stare pytamy dawno temu korzystalo z formy promocji na stronie glownej portalu WP, ale poza krotkim wstepem przekierowywalo od razu do wybranego pytania na forum.

3 polubienia

Kiedyś z Pytamy też tak było. Pamiętam jak moje pytanie, zupełnie spokojne (już nawet nie pamiętam o czym) wpadło na główną WP i tam dostało jakiś sensacyjny tytuł :open_mouth:

4 polubienia

Z jednym moim było tak samo. Już nie pamiętam, o co w tym moim pytaniu chodziło, nawet tego nie zauważyłem, dopiero kurdegunda to wyłapała.

4 polubienia

Jest male ale.
Jak pytania byly wyciagane na strone glowna to moze i tytul mialy sensacyjny, ale nastepowalo przekierowanie do autora.
Ja zreszta tak na forum trafilam, o jakie i czyje pytanie chodzilo, to juz nie pamietam, ale bylo na tyle ciekawe, ze polknelam haczyk, wedke i wedkarza. Teraz czasem w tekscie pojawi się (lub nie) wzmianka o kafeterii jako zrodle.

3 polubienia

To znaczy że państwo działa.

Na Pytamy trafiłem, przypadkowo klikając niechcąco, właśnie w takie coś.

3 polubienia

to tak samo i ja

2 polubienia

Pamiętam jak na starym Pytamy był temat chyba Dania lub Norwegia i trafił na pierwszą stronę, potem były kolejne tematy pod to państwo od A - Z, i nawet ambasador państwa pochwalił za wiedzę Pytamy. Sam podobnie trafiłem jak było zapytanie / problem z komputerem chyba Granta / i tak już zostałem