"Goliat - Dawid"?

nie jestem zagotzałym kibicem a piłka nożna (w wykonaniu naszej kadry) może nie istnieć.
Słuchając radia od rana, nie słyszałem jeszcze tylu bzdur ( bo nie wiem jak określić tyle wypowiedzi pilkarzy) przed tak banalnym meczem.
Czyjest coś o czym powinniśmy wiedzieć?
Może bukmacherzy już przyjmują na naszą przegraną?

Lewy dał czadu w szczerym wywiadzie

1 polubienie

O jakim meczu mowa?
Chodzi o Wyspy Owcze?
No i co to były za bzdury? :thinking:

1 polubienie

Ojej, po meczu z Moldawia zaczely się kpiny, ze może Polska ma szsnse na remis z Owczarzami, a Lewandowski dolal oliwy do ognia w ostatnim wywiadzie, że w polskiej druzynie brak ducha walki i patrnerstwa na boisku.
Czyli mowiac po ludzku wypuszczona sfora graczy patrzacych na wlasny interes bez pomyslu na grę zespołową.
Za co mu sie teraz obrywa od wielu polskich newsolapow, ze w Barcelonie to on dlugo nie posiedzi bo … (tu wpisz dowolny cytat pewnego hiszpanskiego dziennikarza sportowego, ktory slynie z tego, ze od zawsze na Barcy psy wieszal, a Real chwalil)
A w ogole to jakaś wojna się w zwiazkach pilki noznej, nie tylko polskim, podziemnie rozgrywa z wykorzystaniem wszystkich srodkow, żeby nawzajem sie powygryzac, a przy okazji kibiców oglupic?

1 polubienie

Nie mam sił o tym czytać…Coraz mniej o piłce a coraz więcej o jakichś mafiach…

2 polubienia

Albo przemocy seksualnej - vide casus Rubiales? Nie wiem czy cos na Wyspach o tym piszą, ale tu niezle pieklo się z tego zrobilo.
Skadinad slusznie.
Zreszta i tak zdaje sie to pretekst, bo raczej chodzi o kase (prawie 900 tys. euro wyplaty rocznie dla szefa i kilkanascie afer korupcyjnych, ktore usilowal zamiesc pod dywan.

2 polubienia

Nie śledzę ale faktycznie,jak któryś z tych piłkarzyków zaszaleje to musi sie liczyć z nie lada pomyjami.Nie ma tego zbyt wiele ale…The Sun tylko czeka :wink:

1 polubienie

ja wiem że jesteś zagorzałym kibicem i możesz się z tym nie zgadzać. Tyle.

Ale z czym???

Tu juz oparlo sie o prokurature.
No, ale szef tutejszego odpowiednika PZPN majaceego w nazwie “królewski” raczej prze królowej i jej nieletniej corce nie powinien sie publicznie po jajach drapać, a na zakończenie wymusic pocalunek z jezyczkiem na kapitan zespołu (dziewczyny zdobyly mistrzostwo swiata).
Na razie FIFA zawiesila go na 3 miesiace do rozpatrzenia sprawy.
Ale dzis ardzo ladnie podsumowali to dziennikarze sportowi - bo niektórzy piłkarze szefa bronili, ze szczeniateria fostaje kosmiczna kasę i zadnej kontroli czy prob wychowania. Nie wystarczy umiec kopac piłkę. Hiszpania nie Argentyna, co to Maradonie swiatynie budowali.

Ciekawe czy Argentyna wysle note dyplomatyczna za to porównanie?)

od rana w kilku wiafomośviavh słyszałem i to bie tylko chodziło o wywiad Lewego, choć był on bazą.
Słuchać mi tego było przykro, bo nie wiedziałem czy wypowiedzi są jakby cała drużyna siedziała na sofie u psychiatry, czy też przygotowujemy się do obrony Troii obleganej przez drużynę (nie wiem - terminatorów) z Wysp Owczych.

1 polubienie

Ale kolega @collins02 tylko po prostu tematu wywiadu Lewandowskiego nie znał. A co do tego jak grala reprezentacja? To jako kibic mogl co najwyzej z zalu sie piwa napić.

2 polubienia

Moge sobie to wyobrazić ale…Ani nie sluchalem,ani nie czytałem dotąd…
Mnie interesuje wygrana i 3 punkty.Koniec.
Jesli tak sie nie stanie…Wtedy bedzie problem.Na razie media szukają karmy.
Ich sprawa.

2 polubienia

Na ogół nie pijam w złości…Ale,cholera…Kto wie co sie jeszcze wydarzy w tym cyrku…

1 polubienie