Gostynin

To nie legenda miejska. Kieszonkowcy zwani w niektórych kręgach towarzyskich doliniarzami takiej okazji nie przepuszczali.
Zreszta jesli nie byl to kraj muzulmanski obcięcie ręki im nie groziło, predzej inne uszkodzenia ciała jak się ze “starszym cechu” nie podzielili.
A kto wie, moze i z katem, jak odpowiednim show odwracał uwage?

2 polubienia

Miałem możliwość kilka dni zajadać więzienne jedzenie w Czarnym, kateringu nie ma, kadra się stołuje w kantynie, i tam skazani mają taką stawkę !, to wiem od kucharza, akurat tam pracują grupy do 15 osób dziennie po 8 godzin w terenie, różnie - w mieście, w jednostce wojskowej obok, czy np w ZK, 4 osoby pracowały z nami modernizując instalacje wody. 80 kilka % chce i pracuje zapisując się na listę, i codzień grupy się zmieniają - głównie remonty / murarze, malarze, polbruki / i sprzątanie. Obowiązkowo pracują na alimenty i spłaty komornika. Z zarobku 30 % jest ich na wypiske - karty telefoniczne na impulsy / dzwonią do rodzin, dzieci czy rodziców / lub papierosy, dodatkowe 10% mają na książeczce oszczędnościowej na życie po więzieniu

1 polubienie

Trynkiewicz ma na koncie kilka morderstw dzieci chłopców, za wykorzystanie seksualne. W Chojnicach był rok, były 2 nieudane próby samobójcze i odratowany

sprawe Trynkiewicza pamietam bardzo dobrze, bo wtedy panika byla tez i w Lodzi - w koncu do Piotrkowa kamieniem rzucic, a wiesc o seryjnym mordercy rozeszla sie jak pozar w buszu.
wlasnie wczoraj doczytalam, ze go gdzes przeniesli…

1 polubienie

Z czego on żyl jak to robił? Przecież życie wymaga od nas zaangażowania i walki o byt a on się zajmował polowaniem na dzieci …

1 polubienie

Był dobrym wójkiem dla dzieci, taki zboczony seks uzależnia. Oby ciebie jakie zło nie złapało, bo smutny będe

Trynkiewicz uczyl w szkole i ile dobrze pamietam. Polowac nie musial.

1 polubienie

O kurcze :frowning: Kaziu, jakie zło? Mnie już wszystko złapało…łącznie z Covidkiem.

Ja się tylko dziwię, że on jeszcze miał siłę molestować :frowning: …minimalista, dorobić sobie nie musiał. Ze zła to bym prosiła, żeby ludzie buzie zasłaniali jak kaszlą i kichają.

I będą go przenosić aż do śmierci. Sędzia stracił pracę za decyzje wyroku o zwolnieniu. Ziobro zrobił kasację o utrzymanie dożywocia. Niewygodny człowiek dla polityków i burmistrzów miast

1 polubienie

Zło też czycha na kobiety, jesteście słabsze fizycznie, niekiedy zamyślone itd, hm jakie napad, porwanie, gwałt itd. Znajoma po takich przeżyciach rozmawia z sobą i się leczy.

1 polubienie

On już za pierwszym razem powinien być odizolowany od społeczeństwa a nie kary w zawieszeniu dostawać. Ech…co za świat :confused: Choć w sumie masz rację z tym złem: teraz nawet złodzieje chyba nie mają honoru jak się czyta newsy to widać.

1 polubienie

@okonek Serio z tym nauczycielem? Masakra :scream:

WF uczyl.
W ogole byl/jest pedagogiem z wyksztalcenia