Gramy dalej!

2:0
Ten set do 22.
Atak był świetny, gorzej było z obroną. Argentyńczycy w tym secie poprawili grę. A my musimy poprawić blok. Zdecydowanie.

tylko 8:7 i nadal problemy z bkokiem,

10: 7.

3:0. ostatni set do 18. W drugiej połowie tego seta nasi zaczęli grać swoje i odjazd.

Jutro Iran.

2 polubienia

Czyli bez historii.
Nie mam jak oglądać ale akurat tutaj,nie zapowiadalo sie na emocje.

1 polubienie

Ale ważne jest to, że nasi wygrywają.
Emocje były, bo Argentyna mocno się stawiała. Pokazali sporo zagrań klasy światowej. Walczyli. Szczególnie w drugim secie, było punkt za punkt i do połowy trzeciego. Tym większy podziw dla Polaków. W ogóle, cały mecz przyjemny dla oka.
Mam nadzieję, że jutro będzie podobnie. W każdym razie, mimo wyniku, Argentyna nie była tłem dla naszych.

1 polubienie

Z tego co pamietam,nigdy nie dawali za wygraną.Jak to sie w pilce mowi,nie odstawiali nogi :innocent:

1 polubienie

Iran też nie ma tego zwyczaju, Zawsze był trudnym przeciwnikem.

1 polubienie

Dania wygrała 4 1… przechodzą dalej z 3 punktami…
Jedne czego mogą i powinni się wstydzić to swoich kibiców, którzy tak jak i w meczu z Belgia(atakowanie belgijskiego bramkarza ) tak i w meczu z Rosją, rzucają kubkami z piwem na boisko…

2 polubienia

Bez przesady.
Pamietasz ruska nawalnice na mundialu w Rosji,w 2018? Jeden z kibiców angielskich,nota bene facet starszy ode mnie,dopiero niedawno wyszedl ze szpitala.
Nie popieram rzucania czymkolwiek [mamy w tym swoje doswiadczenia,vide nóż w głowe Dino Baggio,w Krakowie] ale plastikowy kubek a maczeta to chyba jest róznica…
“We are red,we are white,we are danish dynamite!!!”
I oby grali jak najdłuzej!

1 polubienie

C’mon Scotland!!!
1:1 do przerwy…Szkoci jednak po latach przerwy,przypominaja te “waleczne serca” z dawnych lat!Az miło! Po prostu sportowy wzorzec!!!
Że też musze tu siedzieć…Wrrrrr :rage:

A za chwilę LN, gramy z Francją. Wczorajsze zwycięstwo z Iranem zapewniło nam półfinały, czyli wielką czwórkę. A Francuzi tym meczu z nami, walczą o nie.

Można powiedzieć tak; - my niczego w tym meczu nie musimy…, ale chcemy i możemy… :grinning:

Dla mnie niespodzianką jest wygrana Kanady z Serbią 3:0

Widzę, że nasz skład jest optymalnie najmocniejszy. A, zatem żartów ze strony Vitala nie będzie.

7:7 Poziom na razie niebotyczny, Szalona walka o każdy punk.

I set wygrali Francuzi do 22. Zadecydowała seria błędów serwisowych. Tyle zmarnowanych serwów dawno nie widziałem z polskiej strony w jednym secie.

14:12 prowadzimy, Koncert gry w siatkówkę do tej pory.

@collins02 żałuj, że tego nie widzisz.

1 polubienie

Druga partia dla nas. Do 22.

Co będzie w III secie, nie ośmielę się prorokwać? A mecz piękny.
Za dużo błędów serwisowych, ale tym razem po równo z obu stron. Ale gra w polu z obu stron, mocna poezja. A jak Wilfredo się vgoori, to łamie parkiet. Atakiem i serwisem.

16:15 dla nas. To najlepszy mecz, jaki widziałem w tym turnieju. Przynajmniej do tej pory tego meczu.

Siatkowka w Anglii jest sportem dla turystów.
Ale dotąd mogłem łapać co nieco w necie.Teraz wszedzie szary wykrzyknik i"niedostepne w Twoim kraju"

1 polubienie

Trzeci set dla nas. do 22. Po pięknej walce. Francuzi pod murem. A nasi grają coraz lepiej. Mimo to nie podejmuję się jeszcze powiedzieć, kto wygra. Oni walczą o życie…
Ratuje ich jeszcze zwycięstwo Rosji nad Brazylią, jakby z nami przegrali. Widać, że na to nie liczą.

Masz jeszcze mnie. Będę podrzucał Tobie tego mecza. :grinning:

1 polubienie