Grzmi u was?:D

Zaczyna grzmieć a jest sobota… jak mi piorun walnie znów “na weekend” w sieć to chyba oddam:D

2 polubienia

Tak.

1 polubienie

W pionie leciał deszcz widziałeś? Bezwietrznie … pranie suche :smiley:

1 polubienie

Tak. Juz po burzy. Deszcz i grad.

3 polubienia

U mnie to samo - choć ja nie z dolnośląskiego:D Pranie wisi dalej, słońce świeci deszcz pada, duszno, bezwietrznie… ( u mnie bez gradu).

2 polubienia

U mnie przed chwilą był koniec świata. Nawet nagrałem to …

Na szczęście koniec świata przeniósł się dalej …

4 polubienia

Czekamy na filmik :smiley:

1 polubienie

Wczoraj u mnie nielicha burza była z ulewą późnym popołudniem. Dziś piękna,słoneczna pogoda.

3 polubienia

Nie grzmi i nie pada nic, słońce i wiatr jest uczulone na ludzi, słabo grzeje i wieje

1 polubienie

Film jest, ale z góry zapowiadam, żadnych momentów w nim nie ma. :stuck_out_tongue:

2 polubienia

Może mnie uchwyciłeś jak wieszałam pranie:D i nawet nie wiesz… świat to globalna wioska…

Proszę bardzo, doczekałaś się humoresko:

C. N. F.

1 polubienie

U mnie tylko pogrzmiało

1 polubienie

To rebusss… brrr uciekam od nich… MIK otua (ta kobita to jej imię chyba AMY), czek

1 polubienie

Czekamy … na coś:D

2 polubienia

to sie u mnie czesto zdarza, doslownie robi sie sciana wody kilka centymetrow od okna (bo jest w wukuszu), typowe jak na duzych wysokosciach zaplacze sie babel zimnego powietrza i trafi na ciepe wilgotne pod spodem - kondensacja natychmiastowa i brak wiatru,

2 polubienia

Weź tego Kima od tyłu… :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

Co ty mi proponujesz :slightly_smiling_face: :innocent: :triumph: :face_vomiting:

3 polubienia

Już połówkę masz … Zresztą, dałaś już rozwiązanie, zanim stworzyłem rebus :grin:

Ty chyba czarownica jaka … :thinking:

2 polubienia

To ja już wolałbym brać te auto od tyłu …

By Amy żyła, to bym o aucie nie wspominał …

No i burzyciel wrócił, znów pada, grzmi i kotłowisko się zrobiło. Koniec świata wraca!