Hałaśliwa drama

Mmm wasci dobrze
Zawartość szkla ma by ci

3 polubienia

A dlaczego dozorca zbiera flaszki? Przecież od tego są ekipy i specjalne pojemniki. To jakaś wiocha?

Z trawy. To też są śmieci. Nie może zostawić flaszek na ławce albo przy klatce.

2 polubienia

To coś mi tu interesująco pachnie sąsiad…

A nie pisał że forsę się drukuje???

Oooo, moja macocha ma pretensję do sasiadów, że sie kąpią koło północy…

2 polubienia

A, no to logiczne! Ale może zaproponować temu sąsiadowi sprzatanie flaszek? Na Alternatywy mozna bylo? MOŻNA!!! :joy:

1 polubienie

@elsie, kąpiel to nie dyskoteka, jaki z tego hałas może być?

2 polubienia

Wodę w sypialni słychać… A, dajże spokój i tak muszę tego wysluchać… Na dodatek mają też zmywarkę… :sob: :sob: :sob: :sob: :sob: :sob: :sob: :sob: :sob: :sob: :sob:

2 polubienia

o 23-ciej byłam w domu po drugiej zmianie, o której niby miałabym się kapać,czy umyć naczynia?
Mam ochotę kupić sobie mini głośnik bezprzewodowy bluetooth, wszystko po to,żeby słuchać muzyki z telefonu w każdym pomieszczeniu. Zwyczajnie boję się odpalić kolumn i dać taką głośność, żeby w całym mieszkaniu słychać było efekt.
Zdaję sobie sprawę, że sąsiaduję z osobami sporo starszymi ode mnie.

2 polubienia

I tak nic nie przebije uparcie ambitnego sąsiada, który przez miesięcy kilka, każdego wieczora uporczywie na trąbce uczył się grać, a wielkość jego talentu była odwrotnie proporcjonalna do wielkości uporu. Zacichł dopiero wtedy, gdy wreszcie ktoś go obił.
To nie ja, bo wtedy 16 lat miałem.

2 polubienia

Takie tez jest moje zdanie. Ale wytłumacz to komuś, kto zatrzymal sie w połowie ubiegłego wieku…

2 polubienia

@birbant to są skrajne przypadki głupoty, podłości i braku kultury.

2 polubienia

@elsie to kolejny temat na długą dyskusję.
Osoby w podeszłym wieku cierpią często na bezsenność, słyszą najmniejszy szmer, to ich być może irytuje.
I zaczyna się problem. Z jednej strony mamy prawo żyć we własnym domu jak chcemy, z drugiej trzeba pamiętać, że osoby starsze “dziecinnieją”, domagają się uwagi za wszelką cenę.
Często marudzą dla samego marudzenia, byle ich ktoś pocieszył, pobył z nimi.

2 polubienia

@Bingola Mój sąsiad miał nad moją sypialnią siłownię. Niech by se chłop ćwiczył, ale on miał jakieś stare żelastwo a trening zaczynał po 23. Czasem też w środku nocy…

1 polubienie

Niestety. Muszę na to uważać…

2 polubienia

Jak piszę. To są uroki życia w blokowiskach.
Może się uśmiejesz, mi kumpela zwróciła uwagę, że słyszy jaka jestem głośna w tym tym :stuck_out_tongue:

2 polubienia

Coś niesamowitego, nawet JA to znam!!! :joy:

1 polubienie

Piosenkę Martyny ?

1 polubienie

Wyobraź sobie!!! Słuchalam często RMF Fm i często lecialo. A ponieważ mi się podobala to zapamietalam!

2 polubienia