Halo, halo

Olej to. Temat halo, halo jest bardziej ambitny XD

1 polubienie

Nie mogę olać, żeby nie śmierdziało :stuck_out_tongue: :joy:

1 polubienie

O tak. Piękne ukrainki. Będą mi robić również desery. W tym lody.

2 polubienia

Ja blokuję. Nie będzie na mnie się @Szczery_do_BULU majątków dorabiał! Nie będę klikał po to żeby “koń” miał jacht na Karaibach :stuck_out_tongue:

8 polubień

Erotoman! :stuck_out_tongue: :upside_down_face:

3 polubienia

nie erotoman, tylko Łasuch Gawędziarz :stuck_out_tongue:

5 polubień

@joko
Zostaw rebus i pisz tu. Twoje odpowiedzi sa rozsadne i nader cenne - jak to juz zaobserwowalam w pytaniou collinsa

2 polubienia

Takie same jak wszystkich.
Na temat halo halo, to rzeczywiście można się powymądrzać :joy:

2 polubienia

@Devil Jedyne co mogę poradzić do dezynfekcja oczu :upside_down_face:

1 polubienie

@waranzkomodo
image

1 polubienie

Również blokuję. I tylko głupia wirtualna polsza każe mi wyłączać ublocka.

1 polubienie

To miałaś/masz bardzo mądrą mamę…

1 polubienie

Wolę dezynfekować gardło.

1 polubienie

Madra to ona jest. Co ma sie wysilac jak inni ugotuja. A na poziomie ugotowac ziemniaki, jakieś jarzyny czy wrzucic kawalek miesa czy drobiu do piekarnika to jest. Poza tym ma knajpke typu obiady domowe i sklep z garmazem dwa domy dalej.

3 polubienia

Każda mama powinna umieć zrobić obiad dla swego dziecka. Przynajmniej gotowca podgrzać i podać. W proszku albo słoiku.

1 polubienie

Uwaga, ktos tu do nas spada…
image

1 polubienie

Ja tam wolalam jednak pewniaki w postaci produkcji moich przodkow po mieczu. Zreszta moj sw. pamieci maz tez swietnie gotowal.

2 polubienia

Ja tylko zmywac nie lubie, ale ktos wymyslil zmywarke :wink:

U mamy najlepiej.
Tylko kurła siostrzenica mnie wykolegowała. Teraz często mama robi to co ona wymyśli a nie to co ja. Dramat. Ta mała nie zna się na jedzeniu. Ona chce tylko pomidorową albo pierogi. Ewentualnie spagetti. Ja cenię sobie dania mięsne.

3 polubienia

Zacznij od mielonych. Potem powoli przestawiaj dzieciaka na gulasze z roznych mies. Male dzieci miewajs awersje do poslugiwania sie nozem i widelcem przy jedzeniu, a chca byc na tyle dorosłe, ze krojenie przez starszych to wstyd.

3 polubienia