Halo, tu Ziemia!

PiS sam chce się wysłać w kosmos! Wreszcie jakiś sensowny pomysł tej władzy!

2 polubienia

To malo im bylo podwodnych lotniskowców?
Z tego co wiem zespoly, a nawet cale jednostki badawcze w krajach europejskich włącznie z Polska sa i działają w ramach Europejskiej Agencji Kosmicznej i tam nasz kraj ma calkiem niezle notowania. I chyba komisarza-koordynatora z PIS nie potrzebuja?

2 polubienia

Bracia K. już raz ukradli księżyc. Podbój kosmosu to pestka. Zamiast polskiej flagi wbiją tam jebitny krzyż.

6 polubień

A rakiety z tektury.

3 polubienia

Oni już dawno odlecieli z ich prezesem na czele chociaż nie wiem czy w kosmos

4 polubienia

Mnie najbardziej zbudowało zdanie: rozpoznanie i budowę świadomości sytuacyjnej w przestrzeni kosmicznej. Nikomu nie trzeba chyba tłumaczyć co to znaczy, co? Wszyscy wimy, rozumimy.
I spróbuj potem rozliczyć ministra z jego roboty, zbudował tę kosmiczną świadomość sytuacyjną czy też nie? image image image
Jakoś mi to dziwnie konweniuje z obowiązkami określonymi w statucie Polskiej Fundacji Narodowej z których kilkakrotnie opozycja próbowała ją z nich rozliczyć.

4 polubienia

Nie ma znaczenia, że zacytowane zdanie nie ma w sobie treści, ale dla ciemnego luda uczenie brzmi. I lud kupuje.

5 polubień

I stąd mój podziw dla nich że znają swój lud i wiedzą jak do niego mówić aby trafiało.

4 polubienia

Suweren leniwy, pierwszy sort predzej siegnie po flaszke niz slownik frazeologiczny.

4 polubienia

Masz coś do flaszki?

Po tej wypowiedzi Blaszczaka to pierwsza bym po flaszkę siegnela, bo na trzezwo nie razbieriosz. Nawet ze slownikiem.

4 polubienia

Nie szukałem ale wątpię abym tego zwrota wyjaśnienie w słowniku znalazł. To już łatwiej przy pomocy tego o czym @Devil napomyka.

1 polubienie

Ja bym optowala za biblioteka, tfu, co ja pisze, dobrze zaopatrzonym barkiem. :sunglasses:

1 polubienie

Popatrz, popatrz, na dwóch krańcach Europyśmy a jednym językiem gadamy. image

2 polubienia

Żeby tylko się wysłał…

Nius jak nius, ale komentarze pod niusem bardzo ciekawe :rofl: :rofl:

Co za bzdury? A to gazeta.pl xd nie rozumiem jak można celowo i świadomie wchodzić na te stronę xd