Halowe mistrzostwa świata w LA - ogląda ktoś?

Pewnie @birbant i @collins02 zerkają.
Przed chwilą świetny bieg Ewy Swobody, do półfinału weszła tez druga Polka.
Skok w dal mężczyzn - wygrał Grek z wynikiem gorszym niż rekord świata sprzed (UWAGA!) 60 lat! Masakra!

4 polubienia

Dopiero wróciłem z miasta ale i tak wszystko zobaczę wieczorem.
Te mistrzostwa,jak wiele innych będą bardzo okrojone.Niektóre ekipy [w tym nasza] są w stanie szczątkowym-przejściowym wzgłędem igrzysk.
Blisko 1/4 gwiazd zrezygnowała w ogóle z hali.W tym chyba nasza Pia Skrzyszowska.
Swoboda,o ile czegoś nie schrzani,powinna mieć przynajmniej srebro.

2 polubienia

Tymczasem Lizakowska i Galant odpadły w walce o finał na 1500.W przypadku Martyny Galant,dla mnie to spore rozczarowanie…
Wciąż nie startuje nasza wspaniała Ada Sułek,w wieloboju…Zaczynam sie martwić o igrzyska…

2 polubienia

Dzisiaj wieczorem w półfinałach na 60p.pl. wystartują dwaj nasi zawodnicy.Kiljan i Szymański.Ten drugi ma chyba realne szanse na finał!

2 polubienia

Na razie odsypiam piatek

1 polubienie

Ewa Swoboda wicemistrzynią świata!!!
Do zlota zabraklo 0,02 sek…

Odpowiadając na pytanie autora wątku…Nikt nie ogląda.

A Jakub Szymański,5 w finale na 60m przez płotki.Dobry występ ale…mały niedosyt jest…Czas osiągnięty w półfinale,dalby Polakowi brąz…

2 polubienia

No niestety
Hiszpanie nie wygrywają ti mam zmowe milczenia lub filmy o joggingu

Oczywiście, że oglądam. Mimo chwilowych kłopotów zdrowotnych. Na tydzień zgięły mnie korzonki, ale od wczoraj zaczęło przechodzić.

1 polubienie

Kapitalny bieg eliminacyjny!Pia Skrzyszowska w cudownej formie!
7.80 i najlepszy czas eliminacji na 60m. ppł.

2 polubienia

Emerytura panie Jarku

1 polubienie

Widziałem ten bieg, ogromny szacunek dla Niej, dla Ewy Swobody!

Ileż to ją musiało kosztować wyrzeczeń, treningów, ileż to czasu …

Respekt!

3 polubienia

A teraz pora na Skrzyszowska !!!

I jest Pia w finale,z rekordem życiowym i drugim czasem w półfinałach!!!
Ależ ona pięknie biega!!!:heart:

2 polubienia

piątek to @devil odsypia

1 polubienie

I jest brązowy medal dla Polki!!!
7.79 w finale i Pia Skrzyszowska ma brąz mistrzostw świata!!!
Wygrał niejaki Charlton z Wysp Bahama,bijac przy okazji rekord świata :face_with_raised_eyebrow:
Ale niech tam!!!
Pia jest w niesamowitej formie a my wreszcie, po wielu latach mamy medal w kobiecych płotkach!

3 polubienia

Mistrzostwa,mistrzostwa i po mistrzostwach…

Dziwne to były zawody choć jak zwykle w Glasgow,zorganizowane wspaniale!
Z"winy" przygotowań do paryskich igrzysk, przynajmniej polowa konkurencji to rezerwowe składy [np. nasza sztafeta 4 x 400 panów] albo absencje…
Ale byly tez rezultaty które jeszcze kilka,kilkanascie lat temu, uznane zostałyby za jakieś SF lub inny rodzaj teorii spiskowej…
Oto Belgowie [prawdziwi!] wygrywają sztafetę 4 x 400 m.pokonujac min. Amerykanów!
Oto Holenderki i to nie tylko dzięki wspanialej Femke Boll,wygrywaja pewnie sztafetę 4 x 400 m. kobiet!
Oto po dwóch kompletnie nieudanych próbach Armand Duplantis był o krok od odpadnięcia w skoku o tyczce!!!Nie wierzyłem własnym oczom,patrzac na jego męczarnie…Ale Duplantis raz jeszcze zwyciężył!
Przegrała w skoku wzwyż faworyzowana Ukrainka a w tyczce kobiet triumfowała…Brytyjka! :roll_eyes:
Zloto w skoku w dal dla Amerykanki której chyba dotąd nie widziałem…Ale już jej nie zgubie bo skacze po prostu pięknie!
Polska reprezentacja w składzie wręcz kadłubowym z ledwie paroma dobrymi wynikami.Kobielski wzwyż,chyba ostatecznie 7,Szymanski na 60 m. ppł. 5…Sztafeta w finale 4 x 400m w mało ciekawym czasie, na przedostatnim miejscu…
I gdyby nie nasze dwie wielkie gwiazdy światowego formatu, Ewa Swoboda i Pia Skrzyszowska,trzebaby uznać te mistrzostwa za, delikatnie mówiąc,niewypal…
Da się obronić jeszcze Anię Wielgosz na 800 m. Pobiła rekord życiowy,najprawdopodobniej na jesieni swej kariery i do półfinału zabrakło bardzo malutko…
Trudno o ocenę gdy tylu reprezentantów po prostu zabrakło.Ale…można odnieść wrażenie ze nasza królowa sportu nie jest jakoś nadzwyczajnie dysponowana, tuż przed igrzyskami.
A już jakaś katastrofa ma miejsce w biegach średnich gdzie po dominacji Kszczota czy Lewandowskiego,nie ma nawet śladu.
Niestety,nie ma zbyt wiele czasu…Przywykliśmy że w lekkiej, zawsze nas ktoś zaskoczy.A to chód,a to maraton,byc może wielobój jeśli Sułek wróci do formy…
Nie oszukujmy się jednak bo oprócz zmiany warty w kilku konkurencjach, w kilku następnych i to nie 2-3 a raczej 7-8,w ogóle nie istniejemy.Europa to obecnie Wielka Brytania i pojedyncze gwiazdy z połowy europejskich państw…Innej,silnej reprezentacji w Europie obecnie chyba nie ma.A jeszcze jakieś 8-10 lat temu,wygrywalismy z Brytyjczykami Puchar Europy i to bodaj dwukrotnie…
Bardzo chciałbym się mylić ale nic nie wskazuje na jakieś radykalne zmiany podczas igrzysk.

3 polubienia

Nie ogląda, bo śpi. @collins02 znów jest męczony w pracy, wspólczuję. :frowning: Trzymaj się :hibiscus:

Tez mialem takie wrażanie :grinning:
Podobnie jak Alfred w biegu na 60 m.

2 polubienia

A już myślałem że się z tym ,jakimś cudem,uporano,po niesławnych biegach na 800 m. z udziałem naszej Józwiak…Nic z tego.Pozamiatano pod dywan i problem dalej obecny a wraz z igrzyskami pewnie znowu wypłynie jak g… na powierzchnię :face_with_raised_eyebrow:
Z drugiej jednak strony…Na razie bardziej martwi mnie obraz naszej sztafety 4 x 400m. pań.
Nie wiem gdzie one są,na jakim etapie…
Oczywiscie mając w składzie Kaczmarek i Kiełbasińska,człowiek powinien być spokojny ale…No co tu powiedzieć gdy ich na razie NIE MA? :thinking:

2 polubienia