Bałtyk płd-wsch.3 do 5 …widzialność dobra do umiarkowanej zatoka Pomorska wiatr zmienny …później zamglenia…Zatoka Gdańska…stan morza 3 do 2…
Ludzie rybom zgotowali ten los
Harmonik, wypuścili Cię? Mnie niedługo chyba zzmkną jak deszcz nie spadnie…
Ale rybka lubi pływać…
Ja się cieszę że jest. Oby jak najdłużej
wczoraj miałem podobne żarełko, cytrynka mnie nie potrzebna
Zmocz sobie głowę i będzie git
Płytkie myślenie - w naturze jesteśmy powiązani / uzależnieni / wspólnym łańcuchem życia / przeżycia. Przyjdzie czas że i natura na to odpowie, oby nie było za późno na ratunek nie tylko ryb
Z ryb, to ja lubię rypanie najbardziej…
![]()