Harmonijne ryby wolą skończyć życie od przyduchy,

Bałtyk płd-wsch.3 do 5 …widzialność dobra do umiarkowanej zatoka Pomorska wiatr zmienny …później zamglenia…Zatoka Gdańska…stan morza 3 do 2…

Ludzie rybom zgotowali ten los

Harmonik, wypuścili Cię? Mnie niedługo chyba zzmkną jak deszcz nie spadnie…

Ale rybka lubi pływać…

Ja się cieszę że jest. Oby jak najdłużej

:star_struck: wczoraj miałem podobne żarełko, cytrynka mnie nie potrzebna

Zmocz sobie głowę i będzie git

Płytkie myślenie - w naturze jesteśmy powiązani / uzależnieni / wspólnym łańcuchem życia / przeżycia. Przyjdzie czas że i natura na to odpowie, oby nie było za późno na ratunek nie tylko ryb

Z ryb, to ja lubię rypanie najbardziej… :stuck_out_tongue_winking_eye: :innocent: