Harmonijne ryby wolą skończyć życie od przyduchy,

czy na hakach bezdusznych wędkarzy i zgniatanych w sieciach rybaków dla patologicznych, rybożernych ludzi?

Czy bliski jest koniec nieharmonijnego, patologicznego gatunku ludzkiego z braku wody do picia?

Człowiek rybie wilkiem

1 polubienie

Nie porównuj harmonijnego, wspaniałego wilka, do szujowato nieharmonijnego człowieka, bo to wstyd dla wilka.

Człowiek rybie człowiekiem, tak to powinno być.

2 polubienia

Zbawca ludzkosci sie zmaterializował?

Problem snietych ryb moze byc szerszy.

2 polubienia

Rybołówstwo, to ciężki i niebezpieczny kawałek chleba. Rybak może zostać zgnieciony w sieci.

.zapewne przez harmonijne, choć bezduszne ryby.

Rybołówstwo i wędkarstwo to całkiem nieharmonijne, ewidentnie patologiczne zajęcia.

Najbardziej dorsze po angielsku z frytkami mi smakują :clap:

1 polubienie

Ryba nie ma duszy???
Toc przeciez nawet stare zelazka ja mają

4 polubienia

Czymże jest, jak nie bezdusznością, pisanie o zgniatanych w sieciach rybakach.

1 polubienie

Jeszce jak do panierki dodasz troche piwa? Zamiast wody?

2 polubienia

To na wpół nieharmonijne danie. Karpik prosto z haka obrobiony termicznie na grilu, to klasycyzm nieharmonijności.
Ostatnia wyprawa na ryby właśnie tak się skończyła dla kilku karpi.

1 polubienie

Co piwo zrobi z panierką?

Płocie lepsze…
Mniej zalatuja mułem

Panierka jest badziej puszysta. To sa drozdze

2 polubienia

Gorzej, jak będzie Ci dane doświadczyć karmicznego losu tak mordowanych harmonijnych ryb.

1 polubienie

Karp, to ryba przydenna. Taki swoisty odkurzacz, połykający wszystko, co znajdzie przy dnie. Złowiony w wodach pozbawionych warstwy mułu, nie posiada takiego posmaku. Karp z półki sklepowej pochodzi ze stawów hodowlanych, na których dnie zalega mnóstwo niedojedzonego pokarmu, odchodów, antybiotyków itp. i stąd mułowaty posmak ryby.

2 polubienia

Jam chudy i żylasty. Powiedziałbym nawet niesmaczny. Nie nadaję się do obróbki termicznej na grilu.

1 polubienie

Karp? Wszyskozerny jest. I wiecznie głodny. Odkurzacz to mało powiedziane. :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

Okonki są mało ościste a płocie straszliwie,aż tak,że nie wiadomo co począć.

1 polubienie