Harmonijny kolego przestań nas częstować

bzdurami wygłaszanymi przez szarlatanów i naciągaczy.
Mało Ci było inżynierów lekarzy, kontrolerów umysłów, amerkanskich “specjalistek” to domorosłych dietetyków zapodajesz? Na tym forum nie będzie robienia reklamy takim osobom.

5 polubień

Nie da rady…

Nawet YouTube zablokował wszystkie kanały szarlatana Zięby, więc może i tu zrobimy podobnie?

2 polubienia

Niestety nir tylko Zięba jest ns YT, a koledze wyraźnie się nudzi lub sam od siebie nie ma nic do powiedzenia.

1 polubienie

Zięba nie zawsze mówi źle, fakt że w 99% przypadków majaczy ale czasami, tak jak w przypadku diety keto, okazuje się że ma racje

Nie on ja wymyslil.
A poza tym nie dla kazdego sie nadaje. Jak wiekszosc diet zreszta.
A i slepej kurze ziarno sie trafi. :joy::stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

Oczywiście ze nie on :slight_smile: Nie nadaje się tylko dla osób z wysokim cholesterolem ale tez nie do końca bo można dietę lekko zmodyfikować i będzie ok.

Cos tam jeszcze o watrobie i trójglicerydach bylo.
Ale grneralnie kazda dieta powinna być indywidualna i poprzedzona kontrola lekarska, a nie “sprzedawana” jako panaceum na wszystko.

3 polubienia

Wątroba lepiej sobie radzi z tłuszczami niż białkiem czy węglowodanami wbrew pozorom - kwestia obróbki jakiej jest tłuszcz poddawany. Bardzo ciężko zmienić podejście do diety wśród ludzi o lekarzach nie wspominając. Oczywiście należy pamiętać że dieta jest stosowana żeby osiągnąć jakiś cel i sama w sobie nie może być „stylem” żywienia. Co ciekawe, w Australii, w państwowych klinikach leczenia otyłości stosuje się dietę keto gdyż jest ona najbardziej efektywna ale ma ona na celu przygotowanie pacjentów do operacji zmniejszenia żołądka, a wymaga to do zejścia do odpowiedniego BMI

3 polubienia

alez ja nie mam nic przeciwko diecie keto - tlusto i szafranno to u mnie w kuchni bywa.
slodkie harmonijne owoce jako podstwawowe wyzywienie - to moze dla naszych braci mniejszych czyli malp? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

2 polubienia