He, he: ale się napracowałam!

Dałam radę zrobić manicure i zrobić farbą włosy. :rofl: Macie się czym pochwalić?

4 polubienia

A ja dziś mam lenia. Właśnie syn z mężem robią białą kiełbasę.Normalnie to ja bym robiła,ale trzeba syna co nieco nauczyć.

3 polubienia


Praca, praca, praca :grin:

4 polubienia

Pokaż ocenimy :smiley:

1 polubienie

Obejrzalem ponownie,“Po tamtej stronie chmur”,Antonioniego.Niepokój tego filmu jest mi dzisiaj bardzo bliski…
Najwiekszym sukcesem jest jednak cos na kształt paktu o nieagresji w ludzmi z ktorymi musze tu siedzieć.
Od rana slucham Premiata Forneria Marconi i …tęsknie za Włochami.
Zrobiłem pranie,poszedlem na spacer i widze ze wciaz wielu ludzi potrafi sie uśmiechać.
Trzymam kciuki za Szumowskiego.Zeby zachowal kregoslup.
Zamowiłem"Z soboty na niedzielę",A.Sillitoe…Cena 5zl. Dlaczego rzeczy wybitne są tak często w rekach głupców?
Ale ok.Tylko sie cieszyć :laughing:
Ciekawe kiedy przyjdzie… :unamused:

4 polubienia

Słuszna decyzja!

1 polubienie

Do mnie szła ponad tydzień.

Dostałem w markecie papier do dupy. 3 warstwowy. Miękki.

2 polubienia

Mam…

Nie wkurzaj mnie, cały wczorajszy dzień wisiałam na telefonie, laptopie i przy książce (bynajmniej nie czytanej dla przyjemności) :frowning:
Bo jednej katedrze, delikatnie mówiąc, odwaliło :slight_smile:
I z kolei ja zauważyłam, że zniknęło mi takie zjawisko jak “wolny weekend”+przypomniałam sobie, dlaczego nie chcę pracować typowo przy biurku.

2 polubienia

To jak Franek. Franek zrobił Mani córe…

2 polubienia

Mnóstwo pracy zdalnej. Popsułam też kosiarkę nadgorliwością, obcięłam żywopłot, sprzątanie domu tez było. Właśnie pilnuje piekarnika bo robię kolacje, muszę się wkupic w laski za te rozwaloną kosiarkę

1 polubienie

A u mnie regały zapełnione i cienko schodzi, może jesz za dobrze i tłusto

Moje rodzeństwo ( jedno) ma identyczne oczy, jak ten pan na zdjeciu:D , kształt i kolor. W takim ujęciu w dół…

1 polubienie

Tez takie zmęczone i niewyspane jak moje? :grin:

1 polubienie

Tak dokładnie chodzi o to całe zmęczenie na twarzy, ma takie same jak wraca z roboty i jak wstaje z łóżka też :smiley:

1 polubienie