He, he, dramat?

1 polubienie

Kaczor za granicę nie wyjeżdża.

On ma w d…, że euraki droższe …

2 polubienia

A po co szukać w gazetach. Ja na tym forumie od dawna o tym piszę. Właściwie od 2016

:stuck_out_tongue:

3 polubienia

Ja też … To mnie pocieszali, że i tak euro słabsze niż ileś lat temu
I teraz godej z takimi …

2 polubienia

Dla nas im drożej, tym lepiej. Gorzej z miejscowymi. Szkoda mi tych, co nie głosowali na PiS, bo ci, co głosowali sami tego chcieli, więc mają. A to nie koniec. Przy tych patałachch rządowych zrobi się jeszcze ciekawiej.

3 polubienia

To chyba dobrze ze mocne euro xd moge przyjechac do polski i mam mnostwo kasy :rofl:

1 polubienie

Wyżej też to nadmieniłem. Tylko, że ta polska kasa będzie mniej warta.

2 polubienia

Tym, co głosowali na PiS życzę, by dostali to co im ten PiS w rzeczywistości proponuje …

W 100%

Może wtedy … Może nieco zmądrzeją … Ale wątpię.

3 polubienia

Rząd zarabia na inflacji.

1 polubienie

Chwilowo, a później tracił będzie, tak, jak wszyscy.

2 polubienia

Prezesowi cos się ostatnio macilo w głowie, ze za 100 dolarów miesiecznie to się zylo jak panisko…
W PRL, przed reformą Balcerowicza i wprowadzeniem wymienialnosci zlotowki i podstaw gospodarki rynkowej. Ten powrot do przeszlosci moze się ciężka czkawką odbic. Albo koniecznoscia ogloszenia niewyplacalnosci i kolejna renegocjacja długów. Panstwa jako takie nie bankrutuja.Tylko teraz to juz nie ma czego wyprzedawać.
Drugi Afganistan pod rzadami talibów?

1 polubienie

P.S. dobrze, ze harmonijny kolega ma wolne. Chyba do jutra?

1 polubienie

Nie. Ta inflacja i drożyzna zmiecie ten rząd.

3 polubienia

Oby, ale naprawianie szkód potrwa dlugo.

1 polubienie

Niewątpliwie. I następny rząd stanie się tego ofiarą. Tak, jak Balcerowicz. To, co on zrobił ze złotym, PiS już zniszczył.

3 polubienia

Mowa o tym, co lubi zadymy na portalu? :thinking:

ptak wodny
Nie pamietam, zeby byl zadymiarzem, odlecial w nieznane jeszcze na starym pytamy.
Ten , o ktorym myslisz to brazowe kawalki wstawial.

A gdzie tu mowa o ptaku wodnym? :thinking:

Po kolei. Pytania sie mi
pokrecily.
Sprawa ptaka wodnego dotyczyla wątku siusiania na scenie.
A harmonijny kolega to powszechnie nam znany osobnik na etacie błazna forumowego. Chwilowo wyciszony za nazywanie moderacji szmaciarą. Dobrze, ze nie wiadomonacyjna, bo w chałacie nie zwyklam chodzic :wink:

3 polubienia

Nic się nie stało. A że harmonijny to błazen, to ogólnie wiadomo …

U takich to powszechne.

Z pisem jest podobnie. Jacy oni to sprawiedliwi, jacy kuźwa prawi …

1 polubienie