He, he Polacy... (ocena PAD'a)

“W sondażu Polacy w większości pozytywnie ocenili ostatnie pięć lat prezydentury Andrzeja Dudy. “Zdecydowanie pozytywnie” ocenia ją 26,5 proc. ankietowanych. Dokładnie tyle samo, czyli 26,5 proc. ocenia działania Dudy “raczej pozytywnie”. “Raczej negatywnie” postępowanie urzędującego prezydenta ocenia 12,9 proc. badanych, zaś “zdecydowanie negatywną” ocenę wystawia Dudzie 33,3 proc. Polaków. 0,8 proc. respondentów nie ma zdania w tym temacie.”

Dla tych, ktorzy chcą czytać:

KLIK

W sondażu?
Wiesz jak one wyglądają?
Respondentem może zostać każdy.
Zajrzyj do skrzynki odbiorczej, czy i Ciebie nie proszą o odpowiedź na pytania, gdzie odpowiedzi są tendencyjne.
Za udział w sondażu możesz wygrać 1200 zł :rofl:

2 polubienia

Nadal przekładamy religie ponad ekonomię. Będziemy jeszcze głupsi.

1 polubienie

Wiem, ale nie sprzedałabym się…

2 polubienia

Otóż to…

Ty nie. Ostatnie wybory pokazały, że dla większości to bułka z masłem.

2 polubienia

A co ja na to poradzę…

1 polubienie

Nic. W sumie co się ludziom dziwić.

2 polubienia

Masz rację…

@efka jestem statystyczna Europejka
mam co mam, zyje w Paryzu, wakacje spedzam na antypodach i glosuje na Merkel mieszkajac w Wiedniu
po drodze mi z Putinem

2 polubienia

Wiesz co jest najśmieszniejsze? Że ludzie się wstydzą, że głosują na PIS, ale dla tych paru srebrników głosują, tylko się nie przyznają. Głosowanie na PIS stało się już raczej symbolem obciachu.

6 polubień

Ja nie wiem czy to jest parę srebrników.
Kilka lat temu, matka powiedzmy dwójki dzieci pracawała za najniższą krajową.
Po potrąceniach, opłatach za przejazd, za jakieś tam przedszkole ile jej zostało? A teraz siedzi w domu, dzieci sama dopilnuje i kasę za to ma.

CBDU… :rofl:

1 polubienie

Co było do udowodnienia? czy inne takie?
Kuźwa mówta po polskiemu :cry:

1 polubienie

@efka to sie nazywa instynkt opiekunczy
matka jest matka, lubic jej nie trzeba

1 polubienie

Szkoda, że w latach 70 nie robiono takich badań., Gierek miałby uczciwe 80-90% i to bez naciągania!

1 polubienie

To po polsku, tylko trochę matematycznie :wink:

1 polubienie

Jej dzieci i sąsiadów będą złorzeczyć na jej głupotę za jakiś czas, a być może sama zrozumie jak dostanie emeryturę kiedyś… PiS kupił motłoch socjalem z kredytów, za kilka - kilkanaście lat trzeba będzie tym dzieciom wytłumaczyć dlaczego będą musiały pracować za grosze.

3 polubienia

Jak na to nie spojrzeć, ocenić- KUPILI!

2 polubienia

Ale to już nie będzie problem Kłamczyńskiego. Tego fachury od ekonomii, co nie ma prawa jazdy, a dopiero od niedawna ma konto w banku. Ale na pieniądzach i skąd się biorą przecież wie najlepiej :wink:

2 polubienia