Higiena psychiczna?

Wiem, że nie każdy może. ale troszkę żałuję, że właśnie ja nie mogę.

1 polubienie

Niekoniecznie. Fakt, ze wyhodowanie takiej ilosci pelargonii ? Sa gatunki roślin, ze jak odpowiednio karmione i zle trakrowane to i kaktus zakwitnie.
Ale to jest mem. A w internetach wszyscy kłamią :smile_cat:

2 polubienia

Sam sobie sterem, żeglarzem, okrętem?

3 polubienia

Zdarza się bo i czemu nie :innocent:
Tak się składa ze i u zony i u mnie, sporo się “dzieje”.A ze są to kompletnie różne światy,bywa czasem ciekawie :blush:
Natomiast gdy wychodzę z pracy, gdy jestem sam lub mam coś do załatwienia,od urzędów po zakupy, nie mówiąc już o jakimś meczu w tv…Wtedy wyrzucam prace z umysłu NATYCHMIAST.Do tego stopnia ze np. po powrocie z urlopu, o wielu rzeczach zwyczajnie nie pamietam i muszę odświeżyć swoje nastawienie :upside_down_face:
Akurat teraz sytuacja jest nieco inna bo właśnie zmienił się główny pracodawca i jeszcze nie bardzo wiemy co o nim myśleć…Spodziewam się jednak ze najdalej za miesiąc,wszystko wróci do rutynowej normy.

2 polubienia

Pracodawca? Moim tie firmy ubezpieceniowe. A cAs polowan?
Moge tylko powiedzrec, ze karaluchy z taka szybkoscia w Salem sie nie rozmnażały.

@collins02
Uklad i bycie rodziną
Wazne,ze osignoles cel
Tylko sie nie zartzymuj

To co nieco powinnaś odłożyć, by do emerytury dołożyć…

Mój partner ostatnio nie moze już sluchac o mojej pracy :stuck_out_tongue: Było tam ostatnio trochę zawirowań z okropną wspolpracowniczką w roli głownej i wszystko się pięknie rozwiązało :heart: Uwielbiam teraz swoją pracę. Cała toksyczność wyparowała :heart:

3 polubienia

@ihtiel To może być chwilowy kryzys. Jak już zrobisz potrzebne uprawnienia, to będziesz zadowolona.