Holendrzy byli wyraźnie lepsi od naszych, ale mimo to twierdzę,

że mamy drużynę złożoną z zawodników o dużym potencjale, którzy jeszcze sporo pokażą. Zgodzicie się ze mną?

  • Nie
  • Tak
  • Trudno powiedzieć
  • Mam jeszcze inne zdanie nt. temat

0 głosujących

Nie pokażą. Selekcjoner ich ogranicza. My potrzebujemy kogoś spoza tego chorego układu. Psy wieszali na Benhakerze, ale za niego ładnie Polska grała. Ba, to był jedyny selekcjoner, który w ostatnich latach nie bał się sięgać po zawodników nawet z drugiej ligi. Pasował mu do koncepcji, to dostał szansę. A u nas? W przedostatnim sezonie Kamil Drygas z Pogoni - najlepszy środkowy w kraju. Strzela, daje asysty, walczy jak lew. Zero powołań. Później powżna kontuzja i temat umarł… ale Błaszczykowski grał, choć nie zasługiwał. Zamiast Drygasa powoływany był Kurzawa albo Romańczuk. Bo Kurzawie się “zaklinało” transfer… paskudna polska praktyka - jak ktoś ma szansę na duży transfer, to się go promuje w kadrze. Teraz zaczęto mówić o wyjeździe Jóźwiaka… i już jest w kadrze. Dopóki tego ktoś nie zlikwiduje, to nie będzie zaskoczeń i pięknej gry. Załóżmy że Lewandowski i Krychowiak będą bez formy… Żaden polski trener ich na ławce nie posadzi, bo nie są w stanie porównać swojego nazwiska z Lewandowskim. Nie mamy takich trenerskich tuzów… i nie chcemy mieć, bo kadra gra swoje biznesy

3 polubienia

No nie wiem. Z Holandia która nie jest już taka wielka jak kiedyś oddaliśmy tylko jeden celny strzał i mieliśmy 2 razy mniej podan w całym meczu… Teraz chyba też nie gramy jakoś super z bośnia(nie oglądam)… A jeszcze kilka lat temu, z tego co pamiętam, graliśmy dużo lepiej z mocniejszymi.

1 polubienie

Wg mnie, Holendrzy grali na najwyższym poziomie światowym.

1 polubienie

No nie wiem nie widziałem… Ale dziś nic nie grają z Włochami… No ale w sumie Włochy mają bardzo mocny skład.

Holendrzy grali z nami tak, jak pierwszoligowcy grają z trzecioligowcami. Mieliśmy szczęście, albo ambitnie się broniliśmy, że nie przegraliśmy wyżej.

Na ławce cały mecz Walukiewicza… chłopaka który nie tylko broni ale umie wprowadzić piłkę, kiwnąć rywala… gościa, który w naszej lidze brywalował i upokarzał najlepszych, mając 18 lat. Teraz gra w serie A, ale nie wyjdzie…bo po co?

1 polubienie

Reprezentanci Holandii rzeczywiście prezentują światowy poziom. Jest jednak pewien problem. Na aktualnych mapach nie ma takiego kraju.

1 polubienie