Honorowy i prawy?

Tyle że “Ja uważam” to marny argument… :smiley:

1 polubienie

Ty nie musiałeś tego pisać a też wiem że to według ciebie. Napisałem przecież o punkcie siedzenia i że opozycja tak uważa tez :rofl:
Nie może być po równo pis musi być większym złodziejem :rofl:

Bo jest. A jeżeli przeliczysz złodziejstwo w stosunku do czasu sprawowania rządów to już na maksa. O SKOKach, KNF lub wysokości odpraw wypłaconych “swoim” za krótkie “prowadzenie” państwowych spółek nawet nie warto wspominać.

1 polubienie

Nie jest. Jeżeli bierzesz takie info z mediów to dlatego bo w końcu są opozycyjne media. Ale na internecie można znaleźć wszystko co działo się za rządów PO… Ale to już trzeba chcieć i wejść i wpisac coś typu złodzieje po w Google :rofl:… A jeżeli samemu nie przyjmuje się tego do wiadomosci no to się nie wpisze i uwarza się ze pis bije po na głowę xd

Nie myślę, że wpisanie w google “złodzieje PO” da Ci bardziej obiektywną informację, niż wpisanie “złodzieje PIS”. A “wygaszanie” afer PIS ma dobrze wyrobione. Po tej stronie Atlantyku Kuchciński by dostał dymisję, Chrzanowski i Misiewicz by siedzieli (i nikt nie dałby Chrzanowskiemu dostępu do biura, żeby mógł sobie posprzątać dowody po swoich machlojkach), Glapiński musiałby podać się też do dymisji. Ale Polak lubi być okradany.

2 polubienia

Ale to nie ja uważam że PiS jest święte w porównaniu do PO, tylko przeciwna strona uważa na odwrót… To co piszesz o kuchcinskim i glapinskim itp to prawda no ale co z tego… Kilka dni i będzie spokój znowu… :rofl:

Eeeee, nawet bronić swojego zdania nie chcesz. Zamiast zmieść mnie przykładami afer PO to uszy po sobie. :hear_no_evil::see_no_evil::speak_no_evil:

2 polubienia

To nie ma sensu, przecież nie przyznasz mi racji choćbym dał ci tutaj linka do jakiegos 1000stronnicowego dokumentu o aferach i grzechach PO :rofl:

Nawet nie spróbowałeś. A może ciężko było znaleźć?

1 polubienie

Przecież nie pisał bym że uważam ich za równych pisowi jeżeli nie słyszał bym i nie czytał o czasach ich rządów… Dawniej znalazłem nawet taka specjalna stronę internetową o “minusach” czasów PO ale nie wiem teraz jak się nazywała xd W ogóle, to ja muszę udowadniać że PiS NIE jest większym złodziejem od PO? Tylko tyle i muszę udowadniać… To Ktoś powinien mi udowodnić że PiS bije na głowę po :rofl:

No dobra trochę sam obrażam pis, jak tak pisze ugodowo że są równi pisowi :rofl:

Sama afera SKOKowa bije PO’wskie afer na głowę. O szkodnictwie Macierewicza, kupowaniu bez przetargu, pisaniu prawa tak, żeby ukraść (znacjonalizować) np. bank to już nawet nie ma co wspominać.

2 polubienia

Nie chce mi się pisać. Ale nie zgadzam się. Będę wolał pis od PO choćby co tydzień wyborcza robiła jakieś afery… Pewnie dlatego pisowi nie spada :rofl: bo ciężko przejść z pis na PO… Niech PO przestanie istnieć to może pis straci władze xd

PISowi nie spada, bo rozdaje kasę. Jak się skończy (i będą tym razem pełne haki w sklepach, ale nikogo nie będzie stać na nic, bo inflacja zacznie szaleć), to PISowi spadnie.

Ale argument w stylu: “Nie chce mi się PISać”, prawdziwie PISowski jest. Jak (p)osłowie PIS mówią - oj, co to za afera, że Kuchciński używa kupionych za kasę podatnika samolotów jako taksówek dla rodziny. Przecież mu się należy. A skoro dodatkowa osoba w samolocie “nie stwarza dodatkowych kosztów”, to może i mnie Kuchciński by zabrał?

A co do kosztów, oczywiście jest to kolejne kłamstwo PIS. American Airlines kilka lat temu wyposażyła pilotów w iPady, żeby nie musieli targać po 10kg instrukcji. Nie dla wygody, AA zaoszczędziło tym ruchem kilka milionów dolarów na paliwie. To nie jest tak, że dodatkowa osoba nie stwarza dodatkowych kosztów. Ale z PIS to tak jak z prawdą, jest prawda, tyż prawda i PIS-prawda.

3 polubienia

Jak to w mafii - gangsterom nie przeszkadzaja afery ich szefów. Swoje chłopy, prawda?

3 polubienia

Ale najlepsze jest to że ja się zgadzam z tym co piszesz o pisie ale mnie to po prostu śmieszy :rofl: plus oczywiście mam swoje zdanie o PO przeciwne do twojego…

Eee yyy no pisałem że lubię pis XD ale jeżeli miałbym głosować na kogoś z myślą o dobru Polski to zagłosował bym na tego o którym czasami tu pisze :rofl:

4 polubienia