Honorowy i prawy?

Nie mogłem uwierzyć własnym uszom, gdy jeden s (p)osłów PIS mówił, że Kuchciński zachował się honorowo w sprawie wykorzystywania służbowych samolotów. Podoba się Wam taka definicja honoru? Czy złodziej przyłapany z fantami oddając fanty postępuje honorowo?

4 polubienia

To jest tzw honor warunkowy, który występuje, gdy rzecz się ujawni.

4 polubienia

Co roku wychodzi taka afera,jak nie częściej…Mam na mysli przekabacenie pieniedzy dla wlasnej korzysci…
Nigdy nie bylo inaczej i ludzie dlatego sie garną do polityki aby sie “nasycic” i nie dać sie złapać…

3 polubienia

Honorowy polityk? Oksymoron

5 polubień

Mam nadzieję że teraz wyjdzie oficjalnie jak było za rządów PO z Kopacz czy innym Komorowskim jak zapowiada pis(a było znając życie dużo więcej tego) … Ale po co ja ciągle o tym PO… Staje się chyba żenujący z tym po… Przecież nikogo nie obchodzi PO tylko pis XD… no może dlatego że nikt nie wspomniał by o polityku PO nawet gdyby coś wyszło… I to jest najbardziej irytujące… no czy tam żenujące :roll_eyes: XD

Honor ma rozne odcienie, podobnie jak kolor… Widac na ten jestem slepa.

1 polubienie

Ale z czym masz problem?
Te loty im się po prostu należały!

2 polubienia

Pojęcie honoru się zdezaktualizowało. Mało, często człowiek honorowy odbierany jest jako nieudacznik. Bo teraz liczy się, imponuje cwaniactwo.
A już honoru u jakiegokolwiek polityka trudno się doszukać :frowning: I to zaczynając od stanowiska wójta. Im wyżej, tym gorzej.

4 polubienia

Sam uczynek naszego niby marszałka to jedna rzecz, zresztą w obecnie rządzącej ekipie specjalnie się nie wyróżniająca, jest tego więcej.
Zadziwia jak świetnie wytresowani są koledzy partyjni którzy każdą niegodziwość potrafią przenicowac na działania prawe i sprawiedliwe. A tu nawet honorowe. I to też nie jest wyjątek.:neutral_face:

4 polubienia

Mówił że PRAWIE HONOROWO :wink:

2 polubienia

Ciekawe czy Wy mając swoich przydupaskow w sejmie nie korzystalibyscie z tych dobrodziejstw

1 polubienie

Jak coś udało się przez te 3 lata szukania znaleźć to wyjdzie przed wyborami. W końcu wszystkie gończe PISowskie psy i Ziobroraura węszą i węszą. Tylko swoich złodziei nie widzą.

1 polubienie

Piszesz jakbyś nie wiedzial o co chodzi… Przecież tak samo jest ze stroną przeciwna… Swoich złodzieji nie widzą a szczekaja na władze…

PIS swoim złodziejstwem bije platformę na głowę, a po przejęciu prokuratury i sądów jest bezkarne.

1 polubienie

Myślę że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia… :rofl: Ile razy już to napisałem na pytamy do tej pory… XD jak ja bym napisał że po biło pis na głowę to od razu fochu by były od wyborców po jeżeli tu jeszcze jacyś są XD ale na pis można nadawać i oczekuję się kultury jeszcze od strony przeciwnej :rofl:

Honor polityka? Coś takiego w przyrodzie nie występuje.

2 polubienia

Jeden miał honor i nie żyje już :rofl:

Tak myślisz? Ja myślę, że ktoś mógłby poprosić o przykłady, a nie zaczął bluzgać. A dyskusja na argumenty i przykłady nad wyraz ciekawa jest.

1 polubienie

A tam… Ja uważam że może było podobnie… To wyborcy opozycyjni uważają że PiS bije na głowę pod tym względem POPSL… Co jest jednak duża przesada…

Właśnie… I tym bardziej patrząc na polityków aktualnych… Nie dość że marszałkowie(chociażby) z PO na sto procent robili to samo, to pewnie po zdobyciu władzy dalej by robili to samo jak każdy… Ja tak samo korzystał bym jak każdy z was… Przecież polityk nie może być uczciwy i mieć honoru więc o co się czepiacie XD