Hydrologia czyli testujemy?

jeziora,

Wojewodztwo trafione czyli komplecik.

1 polubienie

Napisano, że nie mam powodu do wstydu, ale nad odpowiedziami na pytania około jeziorowe muszę popracować.

2 polubienia

9/10, źle pierwsze pytanie literackie ale w pytaniu o Loch Ness żadna odpowiedź nie jest prawdziwa.
PS, a jeśli juz co do opisu postu – to Limnologia :slight_smile:

2 polubienia

A ta madra nazwa nie odstraszy potencjalnych konkursantow?

Jakis potwór w tym jeziorze siedzi, tylko zgodnie z zasadami pkazuje sie oszczednie. Jeszcze go zaurocza?

Przyznam się bez bicia. Bojkotuję zawsze i wszędzie Czajkowskiego, nawet kosztem lepszego wyniku. Można być polakofobem jak on, ale z powodu kobiety?! Jakiś polski oficer odbił mu dziewczynę, stąd nienawiść do całego narodu.

2 polubienia

Patrz, a ja myslalam, ze chlopaka? E to chyba to ten kompozytor, albo cos mi sie pokrecilo. @elsie bedzie wiedziala.

2 polubienia

To jeszcze mało, Czajkowski był znanym pedofilem, uwielbił małe dziewczynki. Wszyscy o tym wiedzieli, no ale ponoć sam car był tak zachwycony jego muzyką, że machnął ręka na takie “drobiazgi”

2 polubienia

Wszystko zależy od tego kto jest autorem biografii. Chyba tą oficjalną czytałem, a tam było jak byk napisane: dziewczyna.

2 polubienia

Boże! Ale z Was plotkarze! Nie zaglądajcie facetowi pod pierzynę! :angry:

2 polubienia

A skad wiesz, ze spal pod pierzyna?

2 polubienia

Kiedyś na “Pudelku” pisali. Przeczytałem. Zapamiętałem.

2 polubienia

Też komplet. Nic na to nie poradzę… :stuck_out_tongue:

2 polubienia

10/10 i to raczej bez problemu.To pierwsze to tak na intuicje a dalej juz z górki.

3 polubienia