.i choćby...

…przyszło tysiąc atletów i każdy zjadłby tysiąc kotletów i każdy nie wiem jak się wytężał, to nie udźwigną.
Taki to cieżar!

Korzystając z chwili ciszy na forum, chciałbym uspokoić tych wszystkich, którzy przejęli się wizją unicestwienia Ziemi, hucznie omawianej w pytaniu o zjazd pytamków.

Po lekturze tych krótkich artykułów i filmów, spokojnie można wywalić nogi na stół, otworzyć butelkę piwa i cieszyć się, że grunt pod nogami nam nie ucieknie, choć niebo może już nie być tak błękitne.

Jeśli jednak komuś nie podoba się picie piwa z założonymi do góry nogami i koniecznie pragnie stracić pod nogami grunt, tu kilka wskazówek jak tego w niekoniecznie prosty sposób dokonać.

https://www.polskieradio.pl/23/266/Artykul/225051,Jak-unicestwic-Ziemie

6 polubień

Odnośnie pierwszego, to czytałem niedawno podobne, ale już nie pamiętam w jakim piśmie. W każdym razie niemieckim. I jak pamiętam, zniszczenie byłoby większe, niż w zapodanym materiale.
A picie piwa podoba mi się zawsze i wciąż.

1 polubienie

I choćby…
przyszło tysiąc starostów
i każdy zczytał tysiąc tu postów
i każdy nie wiem jak mózg wytężał…
to nie udźwigną.
Taki to cieżar!

3 polubienia

Planeta pozostanie. To ludzie wyginą bo się wytrują i wystrzelają. Planeta powoli zakręca nam kurki z surowcami i wodą.

1 polubienie

Trza spie…

.nic tu po nas.

1 polubienie

Nadzieja w marsie :wink:

1 polubienie

Ale pozwól piwo dokończyć, chociaż.

1 polubienie

Ja tam popijam chlodne wino gronowe pod Wezuwiuszem,i czekam,az wrzuca ta bombe))
Wcale mnie tonie zaskoczylo,ze wrzucona bomba nuklearna do lawy,roztopila by sie.
Dawno temu robilem ,doswiaczenie’’ z trotylem,
Kostke trotylu podpalilem,poza intensywnym ogniem,nie bylo innych reakcji,poprostu sie spalil,to nie dynamit.
A ze z natury jestem pacyfista,jakos nie kreci mnie destrukcja ziemi,czy nawet osady.
Ale pogadac na rozne tematy lubie.

2 polubienia
2 polubienia

dobra, ja sie pisze na to piwo
a jak walnie to mam nadzieje, ze w punkt i dlugo meczyc sie nie bede

2 polubienia

@Leone_Marco Ty to na bombie mieszkasz
jak u Ciebie pizgnie kaldera to u mnie pod Alicante nie bedzie czego zbierac

3 polubienia

I to jest ten wlasciwy dynamit))

2 polubienia

Zyje sie raz.
Potem drugi i trzeci i znow))

O matko, ales mnie od rana wystraszyl!!!