I co by wam tu po pijaku jeszcze napisać na dobranoc?

Takie wpisy powinien banowac rząd :rofl:

1 polubienie

Nie wierzysz w swój kraj? Zobacz jak rośniemy w siłę. Z bożą pomocą zdobędziemy świat. Potem kosmos. W skorupę marsa wbijemy jebitny krzyż.

niedawno na tym forum czytalam bardzo madry wpis - niestety nie pamietam czyj? Iran do wojny, zwlaszcza opartej na czyms w rodzaju V kolumny - czyli na terenie wroga jest przygotowany. zsumuj doswiadczenia ruskich “spiochow” z typowym dla islamu dzialaniem w sieci powiazan spolecznych - ich religia tylko troche opiera sie na hierarchii, w wiekszym stopniu powiazaniach poziomych - klanowych, rodzinnych czy wspolnych interesow.
przed czyms takim w zasadzie obrony nie ma.

Słabej wiary jestem :slight_smile:

1 polubienie

Taa muslimy robią partyzantkę. Znają teren. Kopią nory i zaskakują wroga. Atakują też wroga w jego kraju. Zapewne jakiś samolot się ukradnie i walnie w statuę wolności.

Jako pokute odmów litanię do Lecha Kaczyńskiego.

1 polubienie

Prędzej Amerykanie strzela sobie rakieta w tą statue żeby mieć znowu pretekst, jak 18 lat temu

To już inny temat. Gdyby nie amerykańska mania wyzwalania świata pewnie nawet ISIS by nie było. To wszystko jest ruch oporu.

to juz przeszlosc - Iran do ewentualnej konfrontacji z USA (oraz Izraelem i reszta odlamow islamu, szczegolnie salafitami) szykuje sie od polowy lat 70 - czyli obalenia szacha, po drodze przetrzymali bardzo wyniszczajaca wojne z Irakiem.
ja bym ich nie niedoceniala.

1 polubienie

Przecież są teorie że isis to robota USA… Ze ten świat jest zły dzięki USA. Świat musi być zły żeby USA miała co wzywalac :rofl:

Politycy dawno mnie nauczyli : “umiesz liczyć, licz na siebie”

Będzie jak w Wietnamie a potem Afganistanie. Upierdliwa, męcząca wojna. Jedni będą robić zamachy na cywilów a drudzy za pomocą dronów niszczyć cele. Wojna bez granic.
My sie włączymy bo jesteśmy sojusznikiem. Znów przywitamy trumny nakryte flagami.

Wojsko nie może rdzewiec w koszarach XD

a ja bym sie zdziwila, gdyby jednak ta wojna nie przeniosla sie do USA - wlasnie dlatego, ze ajatollahowie glupi nie sa i na tamtych bledach sie ucza.

USA nie wyślą wojska. Mają drony i myśliwce.

Drony to i ja mam…

Ta wojna sie rozleje. Amerykanom pomoże Izrael, UK, Polska i Francja. Iranowi Rosja, Syria i… Chiny? XD
W każdym razie będzie III woja światowa.

tiaa i lotniskowce. na dlugo im tego wystarczy?
co prawda ludzi o poziomie umyslowym szympansa i mozgu ustawionym na “obrone demokracji” to im na mieso armatnie dlugi nie zabraknie.

Izrael nie pomoże Ameryce… Izrael jest zniszczony pół godziny po ataku Amerykanów na iran… :rofl: