I co by wam tu po pijaku jeszcze napisać na dobranoc?

Izrael wojuje od dawna z Palestyną. Będą zmęczeni.

ja bym im dala godzine…
ale istnieje niebezpieczenstwo, ze cos tam zdaza wczesniej wystrzelic.

Ale ze takie słowa mówią politycy w Iranie… To są ludzie z jajami :rofl: nie to co w lewackiej europie

Liczę na pomyślunek obu stron. Nikt nie chce apokalipsy.

Europa od dawna nie musi wojować i bardzo dobrze. Unia nas zespoliła.

Taaa. Do pierwszej wojny… Nie ma woja…

Nie wiem jak w Niemczech, ale w Hiszpanii Amerykanie, zwlaszcza ostatnio nie sa darzeni specjalna sympatia - pisze to jako panstwo USA z obecna administracja , bo pojedyncze egzemplarze sa tolerowane.

Znam dużo ludzi którzy wolą Putina od USA… W sumie ja też wolę tak :rofl:

Trump przeca zbluzgał Makrelę za multikulti i niskie nakłady na obronność.
Nas chwalił.

ani jeden ani drugi.
jak to powiedzial pewien madry czlowiek USA to takie bogatsze ZSRR.

1 polubienie

tylko, ze Makrela niczego nie podpisywala jak lokaj.

Bo nie chce wchodzić bufonowi do dupska tak jak my. Oni się tak Rosji nie boją. Wspólną rurę mają.

Nawet jeżeli to ustawione. To można być dumnym że trump postawił Polskę ponad ten związek europejski XD

No tylko że Unia jest po sąsiedzku. Ameryka daleko. Ci którzy u nas stacjonują to kropla w morzu potrzeb.

1 polubienie

Tylko ze jest takie coś jak nato… Sama uniai tak nic nam więcej nie pomoże… 1 Bo jest nato 2 bo unia i tak nie ma wojska :rofl:

Ale nie chodzi tylko o wojowanie. Gospodarka. Nie możemy się odwracać dupą do brukseli.

1 polubienie

Ale odwracane się dupa to tylko bajki opozycji do ciemnego ludu swego

albo szpila w d* Putinowi. potrzebne to jak piate kolo u wozu - to juz nie sa takie bazy USA jak kiedys.
Mialam okazje zwiedzic baze w Rota, robi wrazenie.

Pije desperados… Jakie to jest niedobre… Jeszcze po Lechu :rofl:

No nie wiem. Polska to skansen UE. Niesforny urwis. Tuska szanowali. Beatę wykopali. Olewamy praworządność, trujemy powietrze, tępimy LGBT, tworzymy Unię B (grupa z Węgrami).

1 polubienie