I dla rownowagi trochę światła?

Troche trudniej, ale też komplecik sie uzbierał

4 polubienia

Łatwe do ostatnienie pytania, dopiero to święto hinduiskie mnie zaskoczyło
9/10

3 polubienia

Komletny komplet czyli kompletna łatwizna.

3 polubienia

Ostatnio zastanawiałem się, czy istnieje coś, co jest jasnoczarne lub ciemnobiałe :thinking:

.podobnie jak jasnoniebieskie lub ciemnozielone.

3 polubienia

8/10

2 polubienia

Nie wiem, ale spotkalam sie ze sformulowaniem, ze czarny to najciemniejszy odcien bieli.

3 polubienia

Komplet, tylko to hinduistyczne święto strzelane, reszta łatwa, albo oczywista.

2 polubienia

@ZiraaeL, nie pamiętasz reklamy Vizira: “Biel staje się jeszcze bielsza”? WYnika z tego, że biel może być ciemniejsza (przed praniem)

3 polubienia

Chwyty reklamowe zawsze mnie zaskakiwały.

Ostatnio widziałem reklamę damskich podpasek znanej firmy produkującej ten produkt.

"Teraz jeszcze bardziej bezpieczne, teraz jeszcze suchsze ", co by znaczyło, że wcześniejsza wersja produktu nie była zbyt bezpieczna i nie była do końca sucha.

2 polubienia

Taaa, gdy pojawiły sie pierwsze telewizory LCD Sony reklamowało je jako “Superpłaskie”. Pamiętam Janusz Weiss dzwonił nawet w tej sprawie do katedry geometrii nieeuklidesowej, żeby wyjaśnić różnicę między płaszczyną a superpłaszczyną.

3 polubienia

Płaska to jest Ziemia. Ekran telewizora może być jedynie superpłaski.

1 polubienie

Nawet nie wiesz ile odcieni ma biel… To jeden z najgorszych do dobrania kolorów na samochód.

3 polubienia

@anon18020312 masz rację.
… nie tylko na samochód. W niektórych odcieniach bieli wygląda się ślicznie, a w innych mdło albo brudno. Tutaj też nie ma, że może łatwo. :joy:

2 polubienia

3 polubienia

9/10 - święto hinduskie jako ostatnie było podstępne.

A co do odcieni bieli. Zęby są zwykle białe (u niepalących), ale popatrzcie na biel zębów niektórych celebrytów. Najlepiej przez ciemne okulary bo mogą wzrok uszkodzić.

3 polubienia

Bo Twoja płaskość jest płaszczsza od mojej.

1 polubienie

Siedem…

3 polubienia

10/10…
Światłość drogą eliminacji bo malo co z tego pamietam…Hinduskie swieto z dwóch…50/50 :joy:

2 polubienia