I jak będzie dalej? cz.2

Iga Świątek-Qiang Wang 6:3;6:0 !!!

Iga nic sobie nie robi z rankingów!Rozbiła w pył 16 rakiete swiata,po raz kolejny wygrywając seta do zera…
Spóznilem sie na pierwszego seta ale drugi wynagrodził mi absolutnie wszystko!!!
Kiedy patrze na tego dzieciaka[mimo wszystko,choć to tenis i sie zdarza…] czuje i dume i wzruszenie.Ostatnio to nic innego jak tenis i siatkarki.Plus oczywiście Giro…
Koncert gry Świątek,juniroskiej gwiazdy ktora systematycznie pnie sie w góre w swiecie seniorów,zostanie dostrzeżony w świecie.Juz sie cieszę na lekturę :smile:

4 polubienia

Meczu nie widziałem, ale teraz sobie obczytałem w PS i obejrzę fragmenty na YT.

1 polubienie

Musialem troche pospac po nocce i…o mały włos…Chyba bym sie wściekł!
Ciekaw jestem co Fibak powie.Mial duzo racji przed meczem.Zresztą on potrafi czytać gre jak mało kto w Polsce.Tomaszewskiego wszak,juz nie ma…

1 polubienie

No i Holandia pokonana w siatę Brawo dziewczyny!

2 polubienia

Własnie wróciłem z zakupów i jeszcze nic nie wiem…

Robi sie arcyciekawie.Nie ma juz ekipy niepokonanej.Włoszki przegrały a Brazylijki sa w ogole poza “6”.
Tego tak grające dziewczyny nie powinny wypuścić z rąk!

1 polubienie

A Magda Linette,walczy!!!
Kurde,z tego co teraz widze,to chyba jeden z najlepszych jej setow,jakie grała!

1 polubienie

Przegrała, ale walczyła pięknie.

Przedziwny set…Ten trzeci.Podanie przegrane do zera by potem przelamac do 15:))
Ale to Magdzie naleza sie brawa bo Simona z taką grą,nie przejdzie 3 rundy.

1 polubienie

Zdążyłam (u lekarza same dobre wieści) i obejrzałam całe dwa sety, żałuj, że nie widziałeś pierwszego. Rozgromiła Chinkę, a jak się denerwowała, że przegrywa :slight_smile:
Będę śledziła poczynania tej młodej dziewczyny, bo coś mi to trąca wielkim talentem :wink:

2 polubienia

Tyle sie teraz dzieje ze nie zawsze mam mozliwosci.Ja tu jestem sam wiec wszystko robie sam:))Tym razem zakupy zabrały mi czas.I odsypianie…
Ale to nie ważne:))
Długo czekałem na tak grającą Polkę.Nic nie ujmując Radwańskiej ale gdyby nie ten sezon z Wimbledonem oraz siła rankingów,zbyt wiele było zueplnie absurdalnych rozczarowań…

2 polubienia