I jak będzie dalej? cz.2

Iga Świątek-Qiang Wang 6:3;6:0 !!!

Iga nic sobie nie robi z rankingów!Rozbiła w pył 16 rakiete swiata,po raz kolejny wygrywając seta do zera...
Spóznilem sie na pierwszego seta ale drugi wynagrodził mi absolutnie wszystko!!!
Kiedy patrze na tego dzieciaka[mimo wszystko,choć to tenis i sie zdarza...] czuje i dume i wzruszenie.Ostatnio to nic innego jak tenis i siatkarki.Plus oczywiście Giro...
Koncert gry Świątek,juniroskiej gwiazdy ktora systematycznie pnie sie w góre w swiecie seniorów,zostanie dostrzeżony w świecie.Juz sie cieszę na lekturę :smile:

4lajki

Meczu nie widziałem, ale teraz sobie obczytałem w PS i obejrzę fragmenty na YT.

1lajk

Musialem troche pospac po nocce i...o mały włos...Chyba bym sie wściekł!
Ciekaw jestem co Fibak powie.Mial duzo racji przed meczem.Zresztą on potrafi czytać gre jak mało kto w Polsce.Tomaszewskiego wszak,juz nie ma...

1lajk

No i Holandia pokonana w siatę Brawo dziewczyny!

2lajki

Własnie wróciłem z zakupów i jeszcze nic nie wiem...

Robi sie arcyciekawie.Nie ma juz ekipy niepokonanej.Włoszki przegrały a Brazylijki sa w ogole poza "6".
Tego tak grające dziewczyny nie powinny wypuścić z rąk!

1lajk

A Magda Linette,walczy!!!
Kurde,z tego co teraz widze,to chyba jeden z najlepszych jej setow,jakie grała!

1lajk

Przegrała, ale walczyła pięknie.

Przedziwny set...Ten trzeci.Podanie przegrane do zera by potem przelamac do 15:))
Ale to Magdzie naleza sie brawa bo Simona z taką grą,nie przejdzie 3 rundy.

1lajk

Zdążyłam (u lekarza same dobre wieści) i obejrzałam całe dwa sety, żałuj, że nie widziałeś pierwszego. Rozgromiła Chinkę, a jak się denerwowała, że przegrywa :slight_smile:
Będę śledziła poczynania tej młodej dziewczyny, bo coś mi to trąca wielkim talentem :wink:

2lajki

Tyle sie teraz dzieje ze nie zawsze mam mozliwosci.Ja tu jestem sam wiec wszystko robie sam:))Tym razem zakupy zabrały mi czas.I odsypianie...
Ale to nie ważne:))
Długo czekałem na tak grającą Polkę.Nic nie ujmując Radwańskiej ale gdyby nie ten sezon z Wimbledonem oraz siła rankingów,zbyt wiele było zueplnie absurdalnych rozczarowań...

2lajki