I jak tu nie zaczynać od muzyki?

Tej najwazniejszej i najwspanialszej…
Dla bezpieczeństwa własnego oraz okolicznej braci,podkreślam ze to tylko moje zdanie.

Z dachu budynku przy Abbey Road,The Beatles…Na ostatniej prostej,nie lubiący sie na wzajem a jednak wlasnie wówczas,grający najlepiej…
Ilu tak potrafiło?

5 polubień

No kurczę, jak mogłam !
Przez tą tutejszą zawieruchę, że nie wiem jak się nazywam umknął mi.
Ale teraz zapodam coś takiego… :grinning:, co zawsze brzmi ciepło wspomnieniami :slight_smile:

- YouTube

A nad podlinkowaniem muzy podobno już pracują, co mnie niezmiernie cieszy :grinning:

1 polubienie

Creedence zawsze i to z kazdej plyty!
To jeden z tych niewielu zespolow na kazdą okazje…
Ciezko sie na tym forum,linki otwiera…Dlatego dalem quiz dla bez pieczenstwa na starym…Na pozegnanie:)

Zerknęłam tam dzisiaj, nawet się nie logując i tam się druga kafeteria zrobiła na sam koniec istnienia :open_mouth: Smutne to jest…

Mowisz o pytamy.pl?
Rano bylo ok.
A ze w takich okolicznosciach szambo sie wylewa…
Kojak mawial kiedys ze"Jak pelnia to wszystkie mendy i szumowiny wyłażą na wierzch".
No ale dzisiaj nie pelnia…:kissing_heart:

I to dziwi, wyobraź sobie co by wyłaziło z niektórych podczas łysego w pełnej krasie? :open_mouth: Strach i zgrzytanie zębów :wink:

1 polubienie

No nic…Ja poczekam na pólnoc.Piwa mi starczy:)

Zrób coś z tą plombą, bo nie wiem co będzie :wink:

1 polubienie

Moj dentysta mial wylew,cztery miechy w śpiączce i…zmarl w wieku 63 lat.A wyglądał na młodszego ode mnie…
Bylismy dobrymi znajomymi od czasow radia gdy wpuszczalem go na audycje sponsorowane a on…czasem leczył mnie laserem…
I tak to zycie wyglada…Jego nastepca jest tez dobry ale…Nie mam juz bonusow.I tu sie znowu troche wszystko o kase rozbija bo mamy zajebiste plany na wakacje…

1 polubienie