I oto jest...:)

W całej okazałości…
:kissing_heart::heart_eyes::smiley::laughing:

8 polubień

No nie pitol że w ciągu paru minut wystrzelił jak szatan !

Aha, 8 godzin mineło :rofl:, tak czy inaczej, szatan. Jadalne ma płatki ?

2 polubienia

Co Ty koza? Zamiast sie zachwycac zjesc chcesz?

2 polubienia

Haha też pomyślałem że to minęła góra godzina :rofl:

1 polubienie

Przepiekny! Mialam takie kaktusy ale nigdy nie kwitly… Gratulacje! :slight_smile:

3 polubienia

On już jak ma taki pąk to jest kwestia kilku godzin…dosłownie rozkwita w oczach. Jeszcze o 19:00 wczoraj był zamknięty, a później już taki piękny. Tylko szkoda, że kwitnie tak krótko. Już dziś i jutro będzie obsychał, więdł.

Dziękuję :smiley:

1 polubienie

Nie próbowałam.

Pięknie, pięknie. Ładne kwiatki.
A właściwie to jeden.

1 polubienie

Kaktusy kwitna bardzo pieknie.
Wczoraj wrzucilem fotke kaktusa,ktory rosie u sasiada na ogrodzie jest obsypany kwiatami.
A ma wysokosc ok 4-5m
Cos pieiknego.szkoda,ze nie sa trwale te kwiaty.

1 polubienie

Z Ciebie super hodowca! :slight_smile:

3 polubienia

No niestety kwitnie może ze dwie doby…czasem krócej. Rozkwita pełnym pięknem zawsze na noc.

2 polubienia

Dziękuję. Chyba lubi mnie ten kaktus. Kupiony był kiedyś w Biedronce. Był wielkości kurzego jaja…a teraz proszę:smiley::relaxed:

1 polubienie

Cos podobnego! Masz Ty reke do kwiatow…:slight_smile:

3 polubienia

Te u sasiada rowniez,dwa,maksymalnie trzy dni,tyle,ze to rozrosniety kaktus,jefne kwiaty wiednaminne rozkwitaja.

1 polubienie

Ale masz fajnie… ! :smiley:
Pewnie masz dla niego nasłonecznione miejsce na parapecie i skąpo podlewasz co? :wink:
Ja mam co roku taką radochę z moim amarylisem, ale kaktus przenigdy mi nie zakwitł, chociaż kilka ich miałam :frowning:

2 polubienia

Mi już zakwitł drugi raz w te wakacje:) ma bardzo słoneczne okno.

1 polubienie

Masz dobrą rękę do roślin i do tego duże nasłonecznienie w Twoim regionie też nie jest bez znaczenia. To nie mogło się nie udać. :wink:

1 polubienie

Przedawkowanie słońca :slight_smile:

1 polubienie