I wszystko jasne. Paliwo będzie tańsze

Niezupelnie - piekarnik, pralka i zmywarka na prąd.
A i tak sie oplaca, bo kuchenki żrą jak smoki, a terma niewiele mniej i do tego czasem grozi splukaniem sie zimna woda jak woda sie wyczerpie.

W Niemczech butli na metrażach się używa, ale nie jest tego dużo. Nie wiem, kurna, jak w Belgii? Ale we Francji to sporo na prowincji widziałem.

2 polubienia

Kiedyś mieliśmy w domu przepływowy podgrzewacz wody. To jest najlepsze wyjście bo grzeje tylko to co zużywasz i na wodę się nie czeka. Prądu żre dużo ale tylko chwilowo.

2 polubienia

Miałem już 3 przepływowe ogrzewacze wody.Ze względu na twardą wodę zawapnioną padały jak muchy.
Używam gazu butlowego,który jeszcze przed wojną ot tak sobie podrożał o około kilkadziesiąt %.Teraz pomału drożeje ale +/- w ciągu roku z ok 60 zł do 120-130 to chyba jakaś zmowa cenowa przy inflacji niby to 13%.
Dzisiaj słuchałem wiadomości w lokalnym publicznym radiu i…nie wierzyłem - gadli sami zaprzeczając,to co nam wmawiają(że jest dobrobyt…).Podali kwotę (ponad 30 zł),którą należy zapłacić leśniczemu w celu zabrania kawałków drewna czy chrustu do domu :wink:

2 polubienia

Od 30 pln. Są leśnictwa że jest to i 80

1 polubienie

A najlepiej iść tam gdzie nie ma leśniczego :wink:

2 polubienia

Nawet nie wiesz jakie kary są za to. Lasy są pełne fotopułapek.

1 polubienie

To ja już wiem, co mam przywieźć do Polski, żeby zarobić… :crazy_face:

3 polubienia

Kiedys to widzialam w Polsce. Ale za Pireneje jakos nie dotarlo, a zalozyc cos takiego przy braku serwisu? Mocno ryzykowne.

Drewno do lasu?:wink:

Serwis? każdy hydraulik założy.

To Ty jeszcze nie znasz hiszpańskich fachowców i ich instacji hydraulicznych :rofl::rofl::rofl:.
Niektore sa niczym te stosowane przed wodowaniem arki Noego
A rowniez chodzilo mi o to jak naprawic czy zdobyc nowe jak stare sie zepsuje

A sprawdź markety budowlane. W Polsce w samej castoramie z 15-20 modeli jest.

Cement już jest w workach 20 kg zamiast 25, oficjalnie jak głosi napis na worku “dla twojej wygody”, kleje 22,5, Coca-Cola butelki 1,75 ml a cena większa :joy:

2 polubienia

Wieściłem to już w 2016 roku na starym Pytamy. Prorok jakiś jestem jakiś, czy cóś? :shushing_face: :stuck_out_tongue_winking_eye:

4 polubienia

Po prostu realistaJa wiedziałem że problemy będą już 26 października 2015. A wiedziałem to widząc poprzednią krótką kadencję PIS.

1 polubienie

Nie widziało tego ponad 30% głosujących. Teraz dopiero oczy się otwierają. Bo “kieszeń zaczyna boleć”…

2 polubienia

Hmmm, nie byłaby tego taka pewna,czy te oczy faktycznie się tym ludziom pootwierały.

1 polubienie

Mam bojler, przerobka sie nie oplaca. Koszt robocizny zje ewentualny zysk.
A tu castoramy nie ma. Ze “swiatowych” marketów to tylko Leroy Merlin.

2 polubienia

Zysku z tego nie ma. Jedynym zyskiem jest woda od ręki.