I znow bedzie pieciominutowka bicie sie w piersi???

2 polubienia

:sleeping: xd

Rozliczania kleru nigdy za wiele.
Pokonamy w końcu ciemnotę i wyjdziemy z jej otchłani by na podium postawić naukę.

2 polubienia

Ciemnota ma to do siebie, że przekonać się nie da. Na tem polega ciemnotyzm. Sąd sądem, ale sprawiedliwość musi być po naszej stronie.

3 polubienia

OBY tak bylo!

No tak…

Czysty stalinizm tej wypowiedzi kojarzyc sie moze jeszcze z rewolucja francuską ,co jest naturalnym dopelnieniem.
Autora tematu zaś odgadł bym o 3.30 nad ranem,bez czytania…

2 polubienia

Znaczy, będzie następny film, taki sam tylko inny? Na tym się daleko nie zajedzie. Szok działa tylko za pierwszym razem… :wink:

2 polubienia

W Polsce szok nie działa wcale… Rączka rączkę myje… Banda mataczy bez wstydu. Cisza… bo pedofile lubią ciszę… i politycy też… w imię ważniejszych spraw… pod dywan… pod dywan… Dziecko płacze… nic to… przestanie… będzie kiedyś jak oni. ulepione na ich obraz i podobieństwo… z guana…

5 polubień

Szkoda że temat walki z pedofilią ucichł. Ukazał się film, przyjechał jakiś papieski 007 i na tym koniec.
Trzeba teraz restrykcyjnie przestrzegać zaleceń Watykanu. No i uczyć dzieci czym jest zły dotyk. Nawet dotyk zadbanej dłoni kapłana.

3 polubienia

a niby kogo mial ten pierwszy film zszokowac? chyba tylko ludzi, ktorzy nigdy w zadnej swiatyni nie byli (bo problem nie tylko KK dotyczy, choc w krajach gdzie katolicyzm jest religia dominujaca bardziej widoczny) i nie czytali niczego na temat poprawczakow, sierocincow (niekoniecznie prowadzonych przez zakonnice) i roznej masci internatow.

3 polubienia

tow. Lenin wzorował się (czerpał rozwiązania) z rewolucji francuskiej.

1 polubienie

Dokladnie.Pisalem o tym wczoraj w innym temacie.

2 polubienia

nie było mnie przez łikend ( w necie)

Chyba nic nie straciłeś…

1 polubienie

miałem dodatkowe zlecenie.
Dziś nadrabiam ( bo dopiero mam czas) trzy płytowy składanka “Blues classics” https://youtu.be/7ECaXRkVhlE

1 polubienie

Walimy tutaj nie na temat a mialo tak nie byc.
Puść coś to pogadamy jak dojade do pracy :laughing:

1 polubienie

“Tylko nie mów nikomu” obejrzałem do połowy. Bardziej interesowała mnie reakcja w tym hierarchów KK.

1 polubienie

No jak to. Każdego porządnego człowieka! A taki z poprawczakami, sierocińcami, a już nie daj Boże internatami nie ma nic wspólnego… :wink:

Daję to tu bo dość ważne:
https://fakty.tvn24.pl/ogladaj-online,60/franciszek-znosi-papieska-tajemnice-dotyczaca-seksualnych-naduzyc,994031.html

3 polubienia