Szklanka naparu waleriany z melisą przed snem?
nie mam, ale moze to cos da ![]()
Sklep zielarski. Chyba najbardziej ekonomiczne to Herbapol.
nie kupilam, zapomnialam.. ![]()
![]()
Od 3 dni lepiej śpię
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Głęboki sen jest ważny
czw.update
Dzis przespalam caly dzień.
Ze swiadomoscia, ze niczego nie muszę.
No i bardzo dobrze. Trzeba sobie od czasu do czasu podarować taki dzień. Życie staje się wtedy może odrobinę mniej zorganizowane, ale za to o wiele przyjemniejsze. ![]()
Dzis wykopki piwniczne po rodzicach. Czyli taki Powrot do przyszlosci IV
Weekend jest. Nie śpimy
OK. nie śpimy. Tańczymy i piszemy na forum.