Idę spać a wy?

Szklanka naparu waleriany z melisą przed snem?

nie mam, ale moze to cos da :confused:

Sklep zielarski. Chyba najbardziej ekonomiczne to Herbapol.

:sleeping_face: :roll_eyes: nie kupilam, zapomnialam.. :person_in_bed:

:person_in_bed: :two_hearts:

Od 3 dni lepiej śpię

:two_hearts: :sleeping_face:

:person_in_bed: :two_hearts:

:sleeping_face: :cherry_blossom:

:person_in_bed: :grey_heart:

:person_in_bed: :white_heart:

Głęboki sen jest ważny

:person_in_bed: :grey_heart: czw.update

Dzis przespalam caly dzień.
Ze swiadomoscia, ze niczego nie muszę.

No i bardzo dobrze. Trzeba sobie od czasu do czasu podarować taki dzień. Życie staje się wtedy może odrobinę mniej zorganizowane, ale za to o wiele przyjemniejsze. :wink:

Dzis wykopki piwniczne po rodzicach. Czyli taki Powrot do przyszlosci IV

:person_in_bed: :grey_heart:

Weekend jest. Nie śpimy

OK. nie śpimy. Tańczymy i piszemy na forum.