Idę spać a wy?

:person_in_bed: zaraz ide. Moze nie bedzie koszmarow… :blossom:

:roll_eyes: :person_in_bed:

W nocy Nosferatu obejrzałem. Dobry, ponury, gotycki film

Ja mam takie sny, ze juz filmow nie potrzebuje …

:face_blowing_a_kiss: was w samo :heart_suit: i spijcie sobie smacznie :blossom:

Ucz aie od fachowcow.

Moze @Devil sie wyleczy z bycia obrzydliwym dla nas, jak mu sie cos ladnego przysni? :person_in_bed: :face_blowing_a_kiss:

:person_in_bed: :face_with_peeking_eye:

16.00. i juz ciemno …

Ja mam jeszcze ponad poltorej godziny dnia…
Ale swita o 8 rano.

:roll_eyes: :person_in_bed:

Sen pogodzi wszystkich…

Szczególnie tych co nie mają o czym pisać…Ooo…To dla nich zbawienie :laughing:

Sen jest dla słabych psychicznie

Sen to najlepsze lekarstwo.

Kolega sie chyba inaczej leczy, napiwnie..

Ale dlaczego chodzicie spać? Ja śpię na siedząco często

Bo jak sie ma prace to sie spi na siedzaco, nie dziwne, nie?