zaraz ide. Moze nie bedzie koszmarow… ![]()
![]()
W nocy Nosferatu obejrzałem. Dobry, ponury, gotycki film
Ja mam takie sny, ze juz filmow nie potrzebuje …
was w samo
i spijcie sobie smacznie ![]()
Moze @Devil sie wyleczy z bycia obrzydliwym dla nas, jak mu sie cos ladnego przysni?
![]()
![]()
16.00. i juz ciemno …
Ja mam jeszcze ponad poltorej godziny dnia…
Ale swita o 8 rano.
![]()
Szczególnie tych co nie mają o czym pisać…Ooo…To dla nich zbawienie ![]()
Sen jest dla słabych psychicznie
Sen to najlepsze lekarstwo.
Kolega sie chyba inaczej leczy, napiwnie..
Ale dlaczego chodzicie spać? Ja śpię na siedząco często
Bo jak sie ma prace to sie spi na siedzaco, nie dziwne, nie?

