Idę spać a wy?

:face_blowing_a_kiss: :broken_heart:

:heart: spijcie sobie spokojnie, spokojnych snow

:person_in_bed: :face_blowing_a_kiss:

No to idę

Spałem do 10

Bez obejrzenia przed snem kryminalu w obrazkach o Rumcajsie i jego zonie paserce sie nie liczy.