Ile macie lat?

Wylej do kibla

2 polubienia

Prawie się pomyliłem. Najgorsze że to cuś jest droższe od piwa.

2 polubienia

To jestem młodsza o miesiąc:-)

1 polubienie

Jak kwaskowe, to ja mogę wypić

1 polubienie

To raczej słodkie. Czerwona pomarańcza raczej mnie się zdaje że słodka.

Gumowy ma 21 i jeszcze vera chyba też ma tyle co Gumi

2 polubienia

Ojej. Myślałem że rozmawiam z osobnikiem płci męskiej.
Tym bardziej witaj w tej patologicznej rodzinie pełnej życiowych przegrywów, lewaków i seniorów.
:kissing_heart:

5 polubień

Ale 80% to próchno.

Ty chyba o sobie piszesz?

1 polubienie

@Devil Milcz! To jest Klub Aktywnego Seniora! :stuck_out_tongue_winking_eye:

3 polubienia

Nic Ci odpowiedzi na to pytanie nie dadza.Starzy maja sie wybornie,mlodzi gledza czasem gorzej niz pokrzywdzeni emeryci…Ja mam 59.

4 polubienia

Młodziak… :stuck_out_tongue:

1 polubienie

I tak zostanie…

1 polubienie

34 lata.

Do życiowych przegrywów i seniorów nic nie mam, lewaków nie znoszę :wink: Chyba długo się na tym forum nie uchowam, zwłaszcza, że brakuje mojej ulubionej postaci.:wink:
Ale trochę mnie dziwi, że tu tylu lewaków, przecież na starość czlowiek powinien mądrzeć. Jest nawet taki cytat- ,Kto nie był lewakiem za młodu, nie ma serca. Kto nie jest konserwatystą na starość, nie ma mózgu.‘’ U mnie się zgadza, tyle że szybko się ,zestarzałam’’ patrząc(z niemałym obrzydzeniem) na to co się na świecie dzieje.

Ja jestem lewak, masz cos do mnie? Xd

Nie znam Cię, póki co

A potrafisz zdefiniować pojęcie; lewak? Kim byli byli lewacy?

W sumie masz rację, że ich nie znosisz. Kilku jeszcze dogorywa w więzieniach.

Tzn. ofiar indktrynacji gender, lgbt, ,ekologii’', nawiedzonego feminizmu, niszczenia wszelkich wartości wyższych i duchowych. Takich tam.

Prawdziwi lewacy niegdyś w Europie zabili bardzo dużo ludzi i wcale nie o to im chodziło, o czym piszesz.

A poza tym, to o czym wspominasz, groźnie jest wtedy, kiedy jest skrajne i to należy tępić. Z lewej i prawej strony.
A na świecie, akurat nie dzieje się to, co piszesz. Świat, to nie to, czym zalewają nas media.

2 polubienia