Ile macie lat?

Kto ,głosował’'? O co chodzi?

Już więcej się nie wysilaj. Tu już, kto ma wiedzieć, to wie, że to prowokacja z twojej strony.

Nie wysilam się. Z przykrością patrzę jak się obsunałeś. Nic dziwnego, że tyle tu osób uprzedzonych do Antka. Był najinteligentniejszy z całego towarzystwa

Obsuwę to ty tu zaliczasz, a twoja opina o mnie jest tyle warta, co zeszłoroczny liść.

1 polubienie

:joy::joy::joy::joy::joy:no to jest tekst miesiaca :joy::joy::joy:

5 polubień

Proszę, ktoś, kto piętnował rzekome chamstwo innego użytkownika :grin:

Na razie żadnego chamstwa nie ma.

A zwracanie się do kobiety per on, to wyraz kultury?:wink:

A skąd ja wiem, ze jesteś kobietą? że tak się przedstawiasz? Przecież, to net.

1 polubienie

To po czym zakładasz, że jestem mężczyzną? Przecież, to net. :slightly_smiling_face:

Dodatkowo z bardzo krótką pamięcią.

No słucham. Wytłumacz się jakoś z tych swoich bzdur

A to ja mam obowiązek tłumaczenia się przed tobą? Zresztą zaraz zapomnisz, bo to by musiało być parę zdań, a ty jednego i to swojego nicku nie potrafisz zapamiętać.

To ty mnie o coś oskarżasz. A póki co nadal trzeba udowodnić winę, nie niewinność.:wink:
Złośliwostka w drugim zdaniu to kolejny modelowy przykład chamstwa. Podobnie jak pisanie do mnie z małej litery.

Szkoda mi swojego czasu na dalsze rozmowy nie prowadzące do niczego.

Pisanie wielka literą w tym przypadku nie jest obowiązkowe.

Forum sądem nie jest.

Jak się nie ma racji, najbezpieczniej się wycofać.:slight_smile:

Na Putina nie ma potrzeby głosować bo on i bez głosowania zawsze wygra

2 polubienia

@anon63841972 czy to '85 ma coś wspólnego z Twoją datą urodzenia? Jeśli chodzi o narrację to z jednej strony lewacka z drugiej prawacka i nie pozostaje nic innego jak sobie własne zdanie o świecie wyrobić.

1 polubienie

Tak, to mój rocznik. Trochę masz racji. Mi jest (chyba?) najbliżej do centrum. Prawicowa jestem bardziej w sprawach światopoglądowych, niż politycznych.

Ale Rosjanom się bardzo za Putina poprawiło. Mimo paru rażących wpadek. Rosja, kultura rosyjska, to od liceum moja pasja. Choć to tak niepopularne i (niesłusznie) źle postrzegane w naszym kraju. Jako zodiakalny wodnik lubię iść pod prąd, interesuje mnie drugie dno. Krótko mówiąc- mam przekorna naturę.:slight_smile: