Ile macie pamięci ram w smartfonie?

Ile GB ramu?
Ja mam 4. Telefon nie muli ale zastanawiam się co będzie za kilka miesięcy. Nie gram w gry. Używam tylko kilku apek: Firefox, Spotify, Whatsapp, ING.

1 polubienie

6 Gb Ram 128 Rom

2 polubienia

A ja mam japoński rower; - samarama. :crazy_face:

4 polubienia

Wersja samarama bezdynama?

3 polubienia

RAM 1500

Screenshot (42)

.nie muli.

2 polubienia

Jak Ci się zaktualizuje solidnie to i tak zamuli.

2 polubienia

Ciekawostką jest to że początkowo auto było sprzedawane jako Dodge Ram. Ale Dodge nie przyznaje się obecnie do tego auta i jest produkowane pod nazwą RAM

Smartfon to jak każdy wie - wielkie zuo.Mój nie ma za dużo chyba tej pamięci bo ciągle zapomina się rozedrzeć jak ma dać cynk,że imieniny cioci są … :grinning:

4 polubienia

Od dawna nie pozwalam by się aktualizował. Dzięki temu nadal działa jak nowy. W poprzednim pozwoliłem na aktualizację i coraz gorzej było.

1 polubienie

Mój chyba nie ma za dużo, bo jak na przykład lete na symulatorku z San Franczisko do Szikago to mnie się czasem zacina. Lot się wydłuża, co mnie oczywiście wkurza, bo nie po to lete samolotem, bym w powietrzu stał …

2 polubienia

4 GB RAM-u.

Do niedawna byłem jeszcze ostatnim w Polsce bezsmartfonowcem. Niestety, straciłem dostęp do komputera, a smartfon mam w zastępstwie, ale nadal bez karty SIM :wink:

3 polubienia

Jakąś starą kartę SIM mam. Jak będziesz gdzieś w pobliżu i potrzebujesz, wlatuj …

2 polubienia

Ja mam bardzo dużo, ale ile, to nie wiem?

1 polubienie

Dzięki za propozycję, ale karty nie mam bardziej z powodu braku potrzeby jej posiadania.

2 polubienia

Ja za to mam wypasione smartfonisko, ale nie wykorzystuję 90% możliwości, bo też nie mam takiej potrzeby.

2 polubienia

Wypas i one …

wypas i one ...

Na smartfonisko też bym coś znalazł, ale mi się już nie chce … :stuck_out_tongue_winking_eye:

3 polubienia

Bananarama - I Want You Back - TOTP - 1988 - Bing video

Ja mam jeden z lepszych smartów, czyli ma maksymalny RAM. Chyba logiczne, tak mi się zdaje. Do tego 128 GB pamieci.

1 polubienie

Nie chce Cię rozczarować, ale nie ma czegoś takiego, jak maksymalny RAM w smartfonie, bo ta granica płynnie przesuwa się coraz dalej poza granice absurdu. 128GB pamięci też nie urywa … :stuck_out_tongue_winking_eye:

@Devil Jak mam 6/128GB, poprzedni był 4/128 i nie zauważam zasadniczych różnic w funkcjonowaniu, do czasu odpalenia jakiejś naprawdę wymagającej pamięci aplikacji.

5 polubień

64 Gb, poprzedni aż 32 Gb i specjalnie nie widać różnicy, za to internet do bani, długo załapuje albo i nie. Telefon miał być alarmowy, ale mi się odwidziało,