Ile Polacy wiedzą o polityce?

Czyli moja ulubiona "Matura to bzdura " :stuck_out_tongue:
Kto obejrzy? :stuck_out_tongue:

2 polubienia

Ostatnio miałem fazę na oglądanie tego. Najpierw mnie śmieszyło, ale przestało To chyba nie może być prawdą?

6 polubień

:slight_smile:

1 polubienie

Bylo wczoraj…Niestety materialy tego typu wpedzaja mnie w depresje.
Nie mam zamiaru"cierpiec za miliony"ale są granice tolerancji wobec glupoty.Nie mowiąc juz o tym ze moj humor znacznie odbiega od wspolczesnych trendów. :slightly_smiling_face:

4 polubienia

To jest smutne,by na takie pytania,nie umieli odpowiedziec maturzysci,przyszlosc narodu.

2 polubienia

Tu nie ma sie z czego smiac,plakac by wypadalo.

2 polubienia

Zgadza sie ale jam nie skory do płaczu.

1 polubienie

A co sugerujesz ze mądrzy ludzie oddadzą są głos na lewicę? Słabe. No gdybyś napisał ze “Dlatego takie mamy partie w sejmie jakie mamy” to co innego…

Czesto nachodzi mnie myl,ze te filmiki,matura,to bzdura’’ i temu podobne,sa rezyserowane.
Nie chce mi sie wierzyc,ze mozna takie bzdury wygadywac.

2 polubienia

mozne i jeszcze wieksze tez…
popatrz na politykow - mlodziez ma brac z kogo przyklad.
zeby nie bylo tylko polskich
Kurdowie nie pomogli nam w drugiej wojnie światowej, nie pomogli nam w Normandii na przykład. Nie było ich tam. - oświadczył Donald Trump…
Trump podkreślił, że dowiedział się o tym, iż Kurdowie “nie pomogli w Normandii” z “bardzo, bardzo mocnego artykułu”.

2 polubienia

Gdyby ktoś mnie pytał czy kurdowie pomagali w Normandii, odpowiedział bym TAK, bo myślał bym ze to pytanie podchwytliwe :rofl:

O kurde… :smile:

2 polubienia

Cos,wielu zyciowych nieudacznikow,cwaniakow idzie w polityke,
Potem jest,jak jest.

2 polubienia

o Trumpie powiedziec nieudacznik? to jednak troche trudno…
po prostu produkt swojego spoleczenstwa…

3 polubienia

Dodalem tez cwaniakow,on z tej drugiej grupy.
Ponoc sobie ostro nachlapal w papiery,przez ciche kontakty z Zylynowskim,czy jkon sie tam nazywa.

1 polubienie

zeby tylko. a dlaczego tak walczy zeby majatku nie ujawniac?

1 polubienie

Tu juz ma powazniejsze klopoty,chca go usunac.
Przynajmniej tak napisano.
W gre wchodzi ujawnienie tajemnicy panstwowej

Propaganda robi swoje. Przeciętny wyborca PiS mysli np. że PO ukradło 400 miliardów a Banaś odzyskał z tego 200. TUTAJ jest wszystko wyjaśnione, to piramidalna bzdura.

Warto przeczytać przed wyborami!

2 polubienia

Z pewnoscią bo przynajmniej od kilkunastu lat,jesli nie więcej,w mediach wyklucza się stopniowo wszelka przypadkowośc…
“Tfurcy” tego programu nie mogą sobie pozwolić aby ktoś odpowiedział prawidłowo bo szlag by całą idee trafił. :slightly_smiling_face:

3 polubienia

To jest wszystko prawda. Po prostu wycinaja prawidłowe odpowiedzi i zostawiają jednego mądrego na każdy odcinek… 20 minut filmu a kilka godzin materiałów, gdzie wy zyjecie ze nie wierzycie w taka…glupote ludzi :rofl: