Polacy...

Takim ludziom można wciskać wszystko. Dlatego wygrywają ci którzy wygrywają
Co jest z nami do qrwy nędzy? Na jakim my świecie żyjemy? Co zawiniło? Rodzice? Smartfony?
Czym dziś żyje mlode pokolenie?

2 polubienia

Mojego syna uważam za młode pokolenie , nie chciałbyś z nim rozmawiać o polityce :wink:

1 polubienie

Ale posłuchaj. Młodzi,ładni i głupi. WTF?

1 polubienie
2 polubienia

Jak Cię lubię , tak nie mam zamiaru otwierać linku , mam dość ciągłej krytyki z której nic nie wynika.

1 polubienie

Pooglądaj sobie na YT Matura To Bzdura, dowiesz się od maturzystów i studentów, że Pireneje, to coś w rodzaju aborygenów, a Śniardwy, to wyspy. Szczecin leży gdzieś koło Krakowa, a Odra płynie przez środek Polski. Niektórzy nie wiedzą, że Odra, to rzeka. To niektóre genialne odpowiedzi młodzieży uczącej się. Zgroza!

8 polubień

Ale markowego ciucha od podrobki odroznia na kilometr i to przy kiepskiej widoczności :face_with_monocle:

2 polubienia

Co za głupole ! przecież Odra to choroba !
:stuck_out_tongue:

4 polubienia

A wisla i warta to wlokno. Przeciez spiewaja przedziem wisle, przedziem warte.

5 polubień

Warta to ubezpieczenia wy głąby. A Odra… Wodzisław !!!

5 polubień

Podejrzewam że nie wiedzą, że istnieje słowo: - - prząść.

3 polubienia

Haha , no właśnie chciałam to napisać :stuck_out_tongue_winking_eye: uczyłam się w Wodzisławiu , tak na marginesie.

2 polubienia

Ja sie óczyłem tesz kiedyś.

1 polubienie

Zakladam, ze czesc zna to slowo z idiomu cienko przendzie

2 polubienia

Ja też i bardzo miło wspominam spędzone 14 lat w podstawówce
:rofl:

2 polubienia

Lamus. 14 razy to ja w I klasie zostawałem.

2 polubienia

Uwielbiam Matura to bzdura!!
Oglądam od zawsze!

4 polubienia

No wiesz jak było , rodzice gonili do nauki , więc się uwinęłam szybciej
:rofl:

1 polubienie

To są skutki reform w szkolach.Same prawa,zadnych obowiazków…Pogardliwe traktowanie wiedzy o swiecie,manipulacje przy historii wlasnego kraju.
Wreszcie tzw.nauka w zespolach zamiast szanowania indywidualności.I to co najgorsze czyli spychanie wiedzy na margines,na rzecz swoistych performance do ktorego zobowiazuje sie uczniow.Tzw.prezentacje… :face_with_raised_eyebrow:
Szkola zaczyna przypominac festiwal teatralny"Malta" :pensive:
Jednak kto jest winny masowej ignorancji,brakowi zainteresowan,brakowi nawet checi zagłębiania tematow oraz internetowemu lenistwu,dzisiaj juz trudno wskazac…
“Przeklety dar wolnosci”?

5 polubień