Iluminaci w muzyce?

Wszelkie opowieści, mity, legendy o iluminatach współczesnych są nadal tylko mitami, opowieściami, a rzekłbym, że tylko zwykłym łgarstwem.

3 polubienia

zeby sie przebic i wypromowac dźwięki przez siebie wydawane?

1 polubienie

Ale o co chodzi? To strona jakiegoś oszołoma.

1 polubienie

albo kolekcjonera bzdur?

To chyba ci co wprowadzili zamiast 432Hz inne strojenie w muzyce aby nam szkodziło :slight_smile:

szkodzilo? Czy usypiało czujność?
LSD?

Pytałem zawodowego muzyka.To właściwie nie ma żadnego wpływu i znaczenia.A co dokładnie robiło to nie wiem :slight_smile:

W zestawieniu z obrazem?
Hipnoza? Nie wiem czy dzwieki odbieramy tylko uszami?

Niskie tony całym ciałem.Subwoofer takie emituje.Jak są zbyt niskiej częstotliwości to źle wpływają na organy wewnętrzne.

Niskie na serce, przede wszystkim.

1 polubienie

Przeczytałem o Szpaku i o Nosowskiej i starczy.
Te brednie wracają niczym bumerang, przynajmniej raz na pare lat.
Ci którzy wszędzie węszą spiski, sekty,szatana, maja delikatnie mówiąc bardzo złe pod sufitem.
Ta lista przypomina bardzo inna listę z przed ponad dekady.Na tamtej znalazły się rzekomo “prawdziwe” nazwiska polityków.Prawdziwe czyli żydowskie :exploding_head:
Jakis chory z nienawiści idiota, nie omieszkał zrobić Żydem,nawet Korwina…Sorry ale jeśli ktoś oczekuje ikonki pełnej śmiechu to nie tutaj i nie ode mnie!
W czasach gdy jeszcze paliłem w piecu, moja ulubiona rozpałką były stare numery tzw. Naszego Dziennika czyli sturmera z radia Maryja rodem.Mozna było brać po mszach ile kto chciał bo nikt tego nie kupował…
I razu pewnego trafiłem na listę muzyków rockowych którzy zaprzedali dusze diabłu…Jak łatwo się domyślić,byli tam wszyscy.Oprocz tych których polglowek-autor,nie znał…Od Presleya poprzez Beatles,Led Zeppelin a na,uwaga [!] Pink Floyd kończywszy…
Starczy.Komentowanie tego jest poniżej poczucia i godności,i przyzwoitości.

3 polubienia

Tak też pamiętam te listę. I nie był to wymysł Naszego Dziennika, krążyło to w wielu mediach kościelnych, w internecie, a nawet gablotkach z ogłoszeniami parafialnymi. Też mnie zdumiało czym Floydzi sobie na to zasłużyli, prawdopodobnie wczesna psychodelią.

2 polubienia

Pieca nie mam, wiec podpalka mi niepotrzebna, a jedyna gablotkamk w poblizi sa umocowan przy co lepszychdeptakowych knajpach i zawieraja menu.
Czyli raczej nerwow nie tracę :wink:

Jeśli szukać zródeł to te brednie w ogóle nie są z Polski rodem…Jeśli mnie pamięć nie myli,w latach 90-tych,pisał juz o tym,cytując prasę, Jah-Jah Frankowski [Bakszysz].Juz sie nie dowiem,skąd to brał bo…zmarł w zeszłym roku…
Faktem jednak jest że trafiło to u nas na podatny grunt,tu i ówdzie…

1 polubienie

Wiele z tych ciekawostek ornitologicznych tworza srodowiska powiazane z syjonistycznym lub antysyjonistycznym podejsciem do swiata - tu nie trafisz, bo zydzi bardzo lubia sami o sobie szmoncesy opowiadac.
A takze fanatyczno - protestanckich sekt prowadzacych przez cwanych kaznodziejow plci rozmaitej.
Przy ktorych jehowcy to przedszkole. A niestety majacych coraz wieksze wplywy, zwlaszcza w obu Amerykach.
Ale sadza po wczorajszych “rekolekcjach” zaraza sie rozprzestrzenia.

1 polubienie

Tak, widziałem to. Coś obrzydliwego!
A potem słychać, że to tzw. lewactwo jest winne temu, że młodzież nie chce chodzić na religię. kościół systematycznie piłuje gałąź na której siedzi, tylko jeszcze o tym nie wie (albo nie chce wiedzieć)

2 polubienia

No nie…
Gdyby to wszystko,te całą yebanine,pokazal jakiś wiodący teatr,uznałbyś to za wolność słowa,“wstrząs” do jakiego powolana jest sztuka,nie mówiąc juz o owym “udawaniu” jakim jest aktorstwo.
A że rekolekcje…No to święte oburzenie.“Obrzydliwe”.
Weszysz rasizm,zarzucasz tu i ówdzie,brak tolerancji ale takiej nienawisci politycznej i antykrelrykalnej,nikt nigdy na tym forum nie prezentował.
Cóz…Pewnie wychodzisz z zalozenia ze Tobie wolno i ze nie ma w tym nic zdrożnego.Jedna nienawiść jest dozwolona,inna juz nie.
Masz Ty jakieś lustro w domu?
Chrystus zanurzony w urynie,musiał Ci sie bardzo podobać,czyż nie?
Tak sztuka współczesna,prawda?

Zaraz, ale my @collins02 o konkretnym przypadku - i rzecz nie dziala sie w teatrze, gdzie obowiazku (poki co) chodzenia nie ma, a na rekolekcjach w kosciele.
A zebrane towarzystwo to nie byli “wyrafinowani libertyni” a mlodziez, jak sadze w sporej czesci oczekujaca slowa bozego, w kazdym razie jakiejs strawy duchowej do przemyslenia, a nie steku bluzgiw i pokazu jak z kobiety robi sie szmatę?

3 polubienia

Ta mlodziez oczekuje jedynie wolnego od lekcji i tu sie nic nie zmienilo,przez przynajmniej pol wieku.
Teraz mi mowisz o konkretnym przypadku?
To ja sobie to zapamietam i w innym przypadku,Ci przypomnę.
Zbyt dlugo jestem na tym forum by zapomnieć lub lekceważyć taką obłude.
“Mlodzież oczekująca słowa Bożego”…
Twój cynizm jest od tej chwili,dla mnie symboliczny.
Pomijając to,w dalszym ciągu,podtrzymuje swoją myśl ze te bluzgi,mialy juz miejsce dziesiatki razy i nikogo to nie obchodzilo
No ale teraz…Takiej okazji sie nie odpuszcza!!!
Nic to…Ja tez bede mowil o “konkretnych przypadkach”
Masz to jak w banku.
Jeszcze jedno.
Wiesz skad sie bierze moje obrzydzenie?
Stad że nikt nie slucha,nie odpowiada na konkretne zdania a jedynie porusza sie w scislych ramach wyznawanych przez siebie kanonów lub osobistych sympatii.
I dlatego,po upadku starego forum,naliczyłem 9 czy 10 osób które to miejsce olały.
Czemu zupelnie sie nie dziwie.
Ja kieruje sie w życiu jeszcze paroma innymi sprawami i nie jestem broń Boze,typowym Polakiem.Ale i tak,nie powinno mnie tu być.