Informacja dnia XD Pan Stonoga wolny po dwóch latach.

Coś musi być na rzeczy że władza wypuszcza więźniów politycznych… Tylko co…

Tylko to co ze zlodziejskim rządem PO. Przez 4 lata PIS nikogo nie posadził. Bo jak to pan zero powiedział - brak dowodów jest dowodem na to, że dowody zniszczono. Widocznie sądził według siebie, specjalista od laptopów.

2 polubienia

Nie no akurat to że rząd PO byl złodziejski i żeby tylko to wiem XD ale to się nie miesci w podziale na pis po… a Pan Stonoga był ogólnie niewygodny dla pisu i ich polityków i mówi się, zresztą on sam tak uwarza, że to polityczne działanie że przez 2 lata był przetrzymywany.

A skąd wiesz, że rząd PO był złodziejski? Jakieś dowody? Wyroki?

2 polubienia

W ramach rewanżu PO jak dojdzie do władzy nie będzie rozliczać PiS.
Tak jak w służbach, płynnie przejmą ich ludzi (w sensie interesy i geszefty).
W jakim kraju politycy rozliczaja poprzedników?
Znam jeden. Ukrainę. Jak b.premier wsadzono do więzienia za niekorzystną umowę gazową z Rosją to…Rosja załatwiła interwencję UE. Tak. W UE wywołano burzę! Jakim prawem ktoś sądzi polityka za jego czyny!!!
W UE polityk jest bezkarny. Tak twierdzi UE… No to politycy korzystają…

1 polubienie

Ten tekst już tyle razy widziałem że nie robi na mnie wrażenia… Jest żałosny po prostu i świadczy o pytajacym xd

To jest dramat kur*a

Najlepsze są te sądowe kuwy :rofl: powtarzam te saaaadowe kuuwy

Będzie was PiS ruchał w dupę

2 polubienia

@GumowyKrokodyl Zamiast pisać, że coś jest żałosne i świadczy o pytającym, postaw się koniowi i śmiało udowodnij mu, że masz rację, Przestaw koledze @Szczery_do_BULU
jak to PiS udowodnił afery PO. Przecież było ich od cholery, więc, nie pękaj i wskaż tych ukaranych aferzystów lewackich z poprzedniego rządu i wymień udowodnione złodziejstwo. Zauważyłem, że jesteś w tym dobry, masz wielką wiedzę w tym temacie, więc do dzieła!

2 polubienia

Smok wszystko wyjaśnił. A to ze polityka w Polsce to mafia to przecież oczywiste

1 polubienie

Będzie was pis dymal tak, jak was platforma nie dymala :rofl:

1 polubienie

Stonoga podobno bardzo się wstydzi teraz za słowa w tym przemówieniu, w których obrażal Polaków

Taaa, jasne, najlepiej zrxzucic wszystko na mityczna mafię, układy, itp.
Oczywiste jest, ze żadnych dowodów na afery POprzedniego rzadu nei ma. Udowodniła to żałosna konisja sejmowa ds. Amber Gold, która bardziej się skompromitowała niz czegoś dowiodła. W przypadku PiS dowody są na talerzu - nie wykonywanie wyroków sądów, ustawianie przetargów, nadużycia w ministerstwach, łamanie konstytucji, a przede wszystkim miażdżące raporty NIKu na temat kolejno: reformy edukacji, reformy służby zdrowia, działalności funduszu pomocy ofiarom przestępstw wykorzystywanego niezgodnie ze statutem, czy skandali w Narodowym Funduszu Ochrony Środowiska, który przedłużył nielegalnie składanie ofert w przetargu tylko po to, by wygrała Gazeta Polska, która dostała 7 milionów na portal o Puszczy Białowieskiej, jaki wg oceny specjalistów kosztował najwyżej 50-70 tysiecy.

1 polubienie

Ciężko pisać z kimś na ten temat kto ciągle uważa że PiS walczy z PO i na odwrót. Przyjmując takie coś, zawsze będzie wychodziło na jego(na twoje) że PiS nic nie udowodnił to winnych nie ma… a masz nadzieję że PO będzie coś robiło z pisem.
Ale nawet przyjmując że jest tak jak ty uważasz(choć to mało prawdopodobne xd) to i tak wydaje mi się że nie chcesz widzieć afer PO a właśnie przez to że PiS nikogo nie ukarał to wykorzystujesz to do mówienia że PO było dużo lepsze.

Jak można mówić, że się jest wiarygodną władzą jeśli nie wsadza się do wiezienia przestępców? Wiesz, że w kodeksie karnym istnieje zapis, ze jeśli wiesz o czyimś przestępstwie i nie zgłosisz tego do organów ścigania, to możesz odpowiadać razem z nim za współudział?
Reasumując - Ziobro jest wspólnikiem aferzystów z PO. Chcesz żeby aferzyści nadal rządzili naszym krajem?

1 polubienie

No i właśnie o to mi chodzi. PiS i PO to aferzysci którzy na zmianę robią co chca i nie są z tego rozliczani…

Afery to za SLD były. Całkiem rozsądny, o dziwo, to był rząd, ale niestety, wdali się w mafie.

2 polubienia

Kamiński miał wyrok ale go ulaskawił kolega prezydent

1 polubienie

Kamiński spoko gość jest.