Instrukcja wstawiania Linków

  1. Klikamy w obrazek ogniw łańcucha
    %C5%82a%C5%84cuch
  2. Otwiera się nam okienko z dwoma pozycjami. W górną wklejamy link w dolną treść widoczną dla wszystkich
  3. Klikamy OK

Myślę że średnio rozwinięty orangutan poradził by sobie po drugim przeczytaniu.

7 polubień

orangutany sa harmonijne :wink: i nie musza linkow wstawiac.

5 polubień

Orangutan z pewnościa, ale szujowaty mikrob ludzki?

5 polubień

Należy w tym miejscu zaznaczyć, że średnio rozgarnięty orangutan będzie miał tendencje do siłą rzeczy bezowocnego klikania w środek czerwonego kółeczka. Oszczędzając jemu trudu, wypada wspomnieć, że linkowanie dowolnego tekstu, aktywujemy dopiero w polu dialogowym, klikając na wyżej wspomniane narzędzie wiążące (dwa ogniwa łańcucha).
Procedurę otwierania pola dialogowego opiszę w jednej z następnych edycji poradnika.

.nie wszystko naraz.

5 polubień

Harmonijni ludzie nie powinni korzystać z takich diabelskich urządzeń.

5 polubień

tak czytajac te wpisy to Pytamki jednak zlosliwy narodek. :monkey:

4 polubienia

Delikatnie ujmując :shushing_face: 20 dni temu wisieliśmy po 30 minut nad otwartym oknem z odpowiedzią i kombinowaliśmy co z czym się je .

1 polubienie

Ja jestem z tych bardziej leniwych @anon75849589 . Czekałem aż inni zgłębią tajniki a teraz będę z ich wiedzy korzystał pytając o wszystko.:yum:

4 polubienia

Ja bardziej myslalam @anon75849589 o tym harmonijnym orangutanie. A co do przyzwyczajenia do nowych warunkow? Czowiek to sprytne bydlatko boze.

1 polubienie

Ty @Antykwa jesteś od tworzenia łamigłówek, ja od łamania nad nimi głowy :))

@okonek, ja miałam na myśli tych nieharmonijnych i harmonijnych :))

1 polubienie

Cieszy mnie Twoja @anon75849589 odpowiedź. Teraz oczekuję na realizację Twojej deklaracji. Czyli zapraszam do łamaniu głowy.
Adres na pewno znasz.:grinning:

W związku z waszymi postami post podwieszam i zamykam

1 polubienie