Internet óczy

https://chwilesloneczne.blogspot.com/2018/12/wachanie-bakow-twojego-partnera.html?fbclid=IwAR1a-JQan4bGDXzo_xPEITRnnizcBTs0PwUmJy_MOgEdrq2WKuiIVF_PdLY&m=1

1 polubienie

No weeeeź… :rofl: Gdzie Ty takie głupoty znajdujesz? Jeszcze napisz, że w to wierzysz, to już całkiem nie przestanę się śmiać :grin:

1 polubienie

Powiem z angielska - no shit!

3 polubienia

Lepiej niech dziesięciu wącha, niż jednego ma rozerwać.

4 polubienia

Czytanie tego tematu bolesne dla mięśni międzyżebrowych jest :rofl:

2 polubienia

Ale ból wyrwanego żebra jest jeszcze dotkliwszy. :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Trudno mi się zgodzić lub zaprzeczyć, bo jeszcze na razie nikt mi żebra nie wyrwał :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Jeszcze trochę tu pobędziesz i samo odpadnie… :grinning:

1 polubienie

Miałam kiedyś stłuczone (pasy bezpieczeństwa mi je stłukły w czasie wypadku komunikacyjnego). No kurczę. Nikomu nie życzę takiej niemożliwości nabrania oddechu przez kilka dni i takiego bólu nawet przy płytkim oddychaniu. :slightly_smiling_face:

1 polubienie

Mnie zomowcy skopali, dwa pęknięte żebra miałem. Wiem, co to znaczy. Do tej pory mam sporą wypukłość na jednym.

Blizna kostna czy przesunięcie?

Blizna.

Czyli, że mogło być gorzej :stuck_out_tongue_winking_eye: Widocznie nie przypadłeś chłopakom do gustu :wink:

Zakopaliby mnie na śmierć, ale posiłki w porę nadeszły. :grin:

Nie ma o czym gadać.

Jejku, jak to przeczytałam, to aż mi się skóra na plecach pomarszczyła i zęby rozbolały… Współczuję.

To było dawno, w stanie wojennym i prywatny ich rewanż, za to co wcześniej robiłem. Dałem się podpuścić jak głupi i dorwali mnie w ciasnocie we czterech. Nie dałem im rady, wiać też nie było gdzie, to i oberwałem, zanim kumple przybyli. Było minęło, traumy z tego powodu nie mam.

Zmykam, bo spanie mnie męczy, emocje meczowe odespać muszę, a jutro od nowa, bo i skoki i siatka. :grinning:

Do jutra :yum:

2 polubienia

Kolorowych :blush: :raised_back_of_hand:

1 polubienie

Gdzie bąki? Uleciały z wątku? To naprawdę aromatyczny temat jest. Fasolę jem.

1 polubienie

Idę chlac piwo xd

2 polubienia

i to ja kurła rozumiem.