Internetowe chamstwo uprzykrza mi maksymalnie korzystanie z neta,

więc nie będę zainteresowany jego obroną.

Więc wypleń je z siebie a będziesz mógł z neta korzystać jak normalny człowiek …

2 polubienia

Ale bowiem internet jest nieharmonijym tworem szujowatych mikrobów ludzkich

3 polubienia

Wyloguj się do życia.

3 polubienia

Gdzie to chamstwo?

1 polubienie

Prawie nic mi nie działa. Do bani z takim netem.

Sprawdź prędkość internetu router wyczyść komputer z kurzu i brudu ze zbędnych plików usuń wirusy jeśli są zainstaluj brokera reklam i będzie śmigał Najlepiej to wymień tego starego laptopa na nowego

1 polubienie

Jest półroczny. Widziałeś, żeby harmonijne, niecywilizowane ptaki tyle robiły?

To nie wiem dlaczego Ci nie działa jak to nowy sprzęt powinien się bez przeszkód łączyć z netem i każdą stroną chyba że chodzi o router albo takie czynniki jak pogoda Chyba musisz pogadać z informatykiem

1 polubienie

Nie takie facebooki, instagramy, Whotsappy potrafią nie działać…

Jeżeli tylko o portale chodzi i komunikator to wczoraj była chyba największa awaria na facebooku i innych dlatego że mają tego samego właściciela Możesz się łączyć z innymi stronami tak ogólnie? Bo jesteś na pytamy więc możesz się połączyć z tym serwerem

1 polubienie

Mam wielkie trudności łączyć się z netem, otwierać dowolne strony…

To może masz wirusy? Pobierałeś jakieś pliki na komputer w przeciągu paru miesięcy? Nie jestem wstanie zbytnio pomóc na odległość niczego nie widząc i do tego nie jestem informatykiem dlatego najlepiej pogadaj z kimś kto się na tym zna czyli z serwisem lub informatykiem

1 polubienie

Sam robiłem już cuda i dawałem do serwisów i nic. U nich działa, a przyjdę do domu i bryndza, dwa połączenia i koniec… Wtedy sięgam po moje mądre książki i mam ich w nosie z ich informatyką i netem.

Jak u nich działa to wydaje mi się że chodzi o router lub kable w mieszkaniu lub okolicy o ile nie jest to internet bezprzewodowy

1 polubienie

Firmy antywirusowe żyją ze sprzedaży ich produktów. Jak im mało kasy, to mogą uprzykrzać internautom życie, aż kupią kolejnego antywirusa…

Były miesiące, że działał mi internet przyzwoicie, ale bywają tygodnie, że mógłbym go wyp----ć przez okno…

Korzystam z modemu, i raczej to jest bezprzewodowy. Na routerze działał mi jeszcze gorzej, więc wróciłem do modemu…