Ja bez pytania.. i bez żadnego trybu! O nocnym podpisywaniu

Widzę, że wierzysz w propagandę. PiS zmienił ustawę w 2016 roku, właśnie dla Kurskiego jest tam zapis: "nowe zarządy i rady nadzorcze mediów publicznych będzie powoływał i odwoływał minister właściwy do spraw Skarbu Państwa".

5 polubień

W przypadku Adriana to lancuch niepotrzebny. Tam to wystarczy dac troche tytulow i blichtru.
Taki mieszczanin szlachcicem. Co to nie wiedział, ze cale zycie proza sie posługiwał.

4 polubienia

@ okonek Adrian to ma akurat tyle do powiedzenie co “przysłowiowy” Żyd za okupacji - siedź cicho bo cię “wywieziemy”. Jeszcze tak idiotycznie to w naszym kraju nie było!

6 polubień

A glupi"narod" i tak go wybierze.Bo u nas prezydent to jak aktor w ulubionym serialu i nie ma znaczenia czy dobry czy zly.Pijany czy trzezwy,marionetka czy sternik…Malo tego!Nawet frekwencja jest zawsze wyzsza z tej wielkiej milosci :grinning:
A potem jeszcze dochodzi to tego to ze prawie wszyscy pozytywnie oceniaja “prace” prezydenta.
Nawet Jaruzelski swietnie na tym wyszedl,nie mowiac o innych…

3 polubienia

Zebys Ty dzis uslyszal jakie wiadro pomyj wylala moja mama na kandydatkę?
Coz, kobiecina ma pecha, ze jest nieco podobna do Zoski Loren. Glownego wroga mlodosci mojej mamy - ludzie mowili, ze jest od niej ladniejsza, :rofl: i co gorsze madrzejsza.

4 polubienia

I tu zapewne tylko patrzec jak korona wirus pojdzie w odstawke na rzecz prezydenckich watkow.A potem bedzie zdziwienie i zalamywanie rak w maju…

3 polubienia

A, fakt, JEST!!! :sweat_smile:

2 polubienia

A zaraz będzie śmiesznie. Czabański drugi raz wyjeżdża z odwołaniem Kurskiego, więc go prezes utrąci z rady mediów. W jego miejsce powoła Kurskiego, upokarzając jednocześnie Dudę i Morawieckiego :stuck_out_tongue_winking_eye:

3 polubienia

To Czabanski to nie człowiek PiS? Niesamowite…
4 członków z tej rady którzy są z PiS zagłosowało za odwołaniem

1 polubienie

To nie jest śmieszne.
Wyrok śmierci dla wielu chorych.

3 polubienia

Martwi nie głosują, a posiadacze telewizorów… tak

4 polubienia

Umierający wyborca to zbędny wyborca. Tacy nawet nie głosują bo są słabi.

4 polubienia

A Ty ciągle wierzysz w ten teatrzyk :flushed:

4 polubienia

Takiej roszady wykluczyć nie mozna. Mnie bardziej interesuje kto bedzie tym nowym/starym prezesem. Ci od ojdyra juz pewnie sobie zeby ostrzą, nie wszyscy maja dobre fuchy.

2 polubienia

A co będziesz pisac w poniedziałek gdy przeczytasz ze kurski nie jest już prezesem tvp?

1 polubienie

Że Morawiecki górą.

2 polubienia

Kto mianuje nastepnego prezesa?

1 polubienie

Szeregowy poseł.

4 polubienia

Nowe władze tych mediów wybiorą rady nadzorcze na wniosek Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego i po zasięgnięciu opinii KRRiT.

1 polubienie

Czyli prawy i sprawiedliwy Piotr Glinski?

3 polubienia