Ja już zagłosowałem a wy?

Ciekawe czy Czaskowski na serio wierzy XD

Ja bym na miejscu Dudy nie spał spokojnie. Nie policzono jeszcze wszystkich głosów z zagranicy i z samej Warszawy.

3 polubienia

Głosowałem w ostatni poniedziałek listownie, więc prawdopodobnie byłem jednym z pierwszych …

Na miejscu Dudy bym się tak nie cieszył. +/- połowa Polaków, mimo, że stał za nim Kościół i rząd na niego nie głosowała …

Uprzedzam od razu, niech mi tu jakiś matołek nie pisze i pyta, że skoro mieszkam za granicą, to czemu głosowałem?
Odpowiadam: A to temu, bo mam w Polsce dom i ten dom który kupiłem, kiedyś tej Polsce zostawię, więc matołku - sratołku, uważam, że mam prawo za sporej wartości grunt z nieruchomością postawić raz na kilka lat krzyżyk i zagłosować … Mam takie prawo, bo płacę podatki w Polsce i bulę za wszystkie media. Jak kraj przestanie mnie za to golić mimo, że ich nie używam, to ja przestanę głosować.
Dotarło matołku?
(Devil - to nie było o Tobie :tumbler_glass:)

2 polubienia

Z zagranica to beda protesty. Oczywiscie na duzo sie nie zdadza, ale osad źle (albo co gorsza złośliwie) przygotowanych wyborow pozostanie. Wiele pakietow nie dotarlo na czas, albo w ogole “zaginelo” w co nie bardzo wierze znajac hiszpanska poczte, gdzie nawet zwykla przesylka w kwarantannie docierala w 2-3 dni.

Sa duze szanse na zwyciestwo.Chodzi jeszcze o mnostwo glosow ktore z roznych przyczyn,powoli splywaja do komisji,chodzi o zagranice ktora z wyjatkiem USA,zdecydowanie jest za Rafalem.A poza tym Trzaskowski juz wygral w wiekszej ilosci wojewodztw.
Z drugiej strony,uczciwosc wyborow bedzie jeszcze bardzo dlugo badana co przy roznicy 0,8%,takze moze decydowac…
W zyciu nie widzialem jeszcze takiego remisu.

3 polubienia

Ja tez nie. Zawsze w takiej sytuacji nasuwa mi się pytanie “dlaczego”?

1 polubienie

Ja juz boję się od dawna. Bo od dawna czuję co sie dzieje i co dziać może.

Polaryzacja i podsycanie wzajemnej nienawisci,osiaga wlasnie swoj szczytowy moment.

2 polubienia

Też podpatrzyłam… :grinning:

1 polubienie

Wy i to wasze trzaskanie… Żałośni… Widziałem że nic z tego nie wyjdzie… Dlatego od 5 lat wolę trzymać z pisem buehehe XD trzeba trzymać z silniejszym jeżeli chce się przeżyć :rofl: i dobrze ustawić

Tak mówili i robili niektórzy Polacy za okupacji. Podpisywali volklisty. Za PRL wstępowali do partii i ormo. Chcieli przeżyć i dobrze się ustawić.

5 polubień

Zasada: dbać o własna dupę…

1 polubienie

O 8.00 wyniki wyborów

Co mnie zadziwia.
W 10 na 16 województw wygrał Trzask. Wszędzie za granicą - z wyjątkiem Białorusi i Ukrainy- przewagę ma Trzask a w sumie Duda wygrywa.
Jako że choć wierzący jednak w takie cuda nie wierzę, myślę że teraz się będzie działo. Hołownia powiedział że nie wyklucza iż za dwa miesiące znów będziemy mieli wybory.
Nie bardzo w to wierzę znając metody działania rządzącej machiny partyjnej, jednak najbliższa przyszłość jawi się urozmaicona.

4 polubienia

Jeżeli ci uprawnieni, którzy nie głosowali z powodu barku kart, złożą protest, sprawa trafia do sądu. Oblicza się, że nie dano zagłosować ponad 400000 osobom.

3 polubienia

W USA,przynajmniej nad ranem bylo dobrych kilka procent na Dude…Pytanie o ilu dziesiatkach,setkach tysiecy ludzi mowimy…

1 polubienie

400 000 to bardzo duża grupa. Różne ciekawostki pewnie i w kraju wyskoczą @birbant . Choć niejaki Terlecki bezczelnie komentuje: przeciez to nie ma sensu.
Opierałem się na grafice w internecie, przed godziną @collins02.

2 polubienia

Podobno rafal przegrywa o ok. 500 tyś głosów. Na ten moment.

1 polubienie

Mnie od rana cholera wzięła…

1 polubienie