Ja już zagłosowałem a wy?

Trza iść pamiętajcie.

2 polubienia

Na kogo?

Na niego

A na niego

U mnie deszczowo i burzowo, kolejki po 200 m z słoikami - pełen szpan i wierzą Babel ja ja * yes yes. Polactwu pizło w dekel - zapomnieli polskiego. Normalnie to kabaret jest - młode byki bez maseczek, nieogolone to, tylko staźyki w maskach. Jak ludziom wolność łysiny poczochrała, za chwilę się wybieram

1 polubienie

Trzasnąłem.

4 polubienia

Nie mieszkasz w Polsce?

1 polubienie

Tak na Pomorzu

1 polubienie

Ja zagłosowałem. Chciałbym wierzyć, że za mojego życia ten kraj wróci jeszcze na tory ku normalności… ale chyba mi po prostu nie było pisane…
Urodziłem się w nienormalnym PRLu… Później w szaleńczej inflacji i pracy na czarno… zaczynałem swoją dorosłość. I jak już się wydawało, że może… może od tej pory?.. To koło przeskoczyło do początku i wrócił PRL…

5 polubień

Huehue ale pech XD

1 polubienie

To chyba pozamiatane xd

Tak

2 polubienia

Nie tylko trza iść ale też trza wziąć kartę do głosowania i przed wrzuceniem do urny trza postawić krzyżyk. I jeszcze trza wiedzieć kaj ten krzyżyk trza postawić. Ja postawiłem tam gdzie trza.
Wrzucając kartkę do urny rzuciłem okiem do środka. Z satysfakcją stwierdziłem że inni też wiedzieli kaj trza było ten krzyżyk postawić. image

6 polubień

Tak, już byłem i też zagłosowałem na niego.

1 polubienie

Niedawno byłem

Jak spiewal Mieczyslaw Fogg,“ja mam to juz za soba” :slightly_smiling_face:
W pracy zapowiada sie calkowita plaza wiec moze zobacze studio wyborcze.choc watpie bym dlugo wytrzymal.
W koncu sa mecze do obejrzenia.

3 polubienia

Są juz wyniki. Niestety.

Roznica 0,8%. Nie ma jeszcze zwycięzcy.

1 polubienie

Wierzysz w cuda?

1 polubienie

Jeszcze wierze. Dzis wierze. Od jutra zaczne sie bać bo byc może przed nami 3 długie lata niszczenia demokracji, kultury oraz rozkwit ksenofobi.

3 polubienia