Ja myślę że kosmici chcą nam wyłączyć słońce i coś tam majstrują xd

1 polubienie

Krysztaly tez powstaja samoistnie, nawet w temperaturze powierzchni slonca cos sie moze pojawic, UFO do tego nie trzeba.
A moze nasz kolega się pomylil i to Slonce rodzi druga Ziemie, a nie Ziemia drugi Ksiezyc?
A tak serio, to dokladniejsze obserwacje Slonca trwaja dopiero kilkaset lat, a co to jest wobec zjawisk kosmicznych?
Predzej uwierze w jakiegos ciemnego karla, czesto okreslanego jako “Nibiru”, istnienie ktorego do tej pory mozna probowac wydedukowac z zaklocen grawitacji i pewnej cyklicznosc zjawisk, a raczej ich pozostalosci, niz w kosmitow nurkujacych w atmosferze slonecznej statkiem planeta o wygladzie szescianu.
Ludzkosc to powinna sie bac nie wylaczenia a nadmiernej energii ze Slonca, bo nam elektronike usmazy i zostaniemy w epoce jaskiniowej, albo gorzej tez sie w pieczyste zamienimy razem z cala cywilizacja i wiekszoscia zwierzat.

2 polubienia

To większa wersja Kaczyńskich, tamci mieli gratkę tylko na księżyc, a ci mają rozmach.

1 polubienie

Zmień dilera

Chyba ty.

Typowe dla tego forum. Coś w stylu: Pisowiec zrobi coś złego, ktoś inny zrobi coś gorszego, to i tak oberwie się pisowcowi bo on nie potrafił zrobi tego lepiej(gorzej) XD

a co maja pislamisci do plam na Sloncu?
oni w kosmitow nie wierza, im wystarczy swieta trojca Rydzyk, Kaczynski,

Taki przyklad. Akurat skojarzyło mi się czytając odpwoeidz szczerego. Nie mają nic do słońca… Chociaż może ktoś wpadnie na winę PiS.
Jeżeli ktoś myśli o Kaczyńskich czytając nawet newsa o słońcu :rofl:

jakby Kaczynscy nie zagrali w ekranizacji O dwoch takich co ukradli Ksiezyc, to skojarzen by nie bylo

Może eksperyment z CZŁOWIEKIEM nie udał się i chcą go powtórzyć w innej “scenerii”?
:innocent:
Zastanawiające jest to,że na Ziemi mamy tyle budowli starożytnych,których genezy powstania do dziś nikt nie potrafi wytłumaczyć jasno i konkretnie.
No i sam fakt,że człowiek wykorzystuje tylko pewien procent możliwości swojego mózgu…
/GumowaKaczka poczytaj komentarze pod tym linkiem/

Możesz spróbować jeszcze raz, po polskiemu najlepiej? :wink: