I pamiętajcie co NEO-NÓWCE ktoś napisał “nie ma pozwolenia na żarty” a "ten rząd"dał im chleb…no i mają skończyć na kasie …już jedna grupa zawodowa skończyć miała na kasie, bo za “nasze podatki” się nie spisywali ![]()
I to by było na tyle jeśli chodzi o ochronę wrażliwych danych osobowych i dyrektywy UE.
Spokojnie można wywieszać listy lokatorów na klatkach schodowych w blokach.
Ciekawe czy bada robi listy zaszczepionych i niezaszczepionych parlamentarzystów. To by była taka wstępna weryfikacja przed wpisaniem na listy wyborcze.
Cos tam prezes nadawal, ze podawanie kto zaszczepiony odstraszyloby wielu ich wyborców (w domysle, antyszczepionkowcow), wiec byłoby to niewskazane .